lekarz Ewa Nealon

Pani doktor nie lubi problemów i sobie z nimi też nie radzi dlatego jako pacjent lepiej być zdrowym i przychodzić tylko z grypą albo z przeziębieniem. Lekarka niechętnie prowadzi pacjenta z chorobami, lekceważąc większość kwestii jakie przedstawia się ze zrobionych badań lub z opisu stanu zdrowia. Lekarz bez powołania i najmniejszego zaangażowania. Lekkość i spokój to motto tej Pani.

Wizyta była kuriozalna. Pani doktor przerwała mi w połowie pierwszego zdania, nie dając w ogóle szansy na wyjaśnienie problemu. Była zniecierpliwiona i poirytowana. Od razu powiedziała że na tego typu problemach się nie zna i nie wie jak miałaby mi pomóc. Nie mogła zrozumieć dlaczego nie poszłam do specjalisty (może dlatego że do specjalisty potrzebuję skierowania od lekarza poz?) Kiedy zaczęłam opisywać dolegliwości usłyszałam że "mam się nad sobą nie użalać". Poleciła mi kupić maść, która jak się okazało później - nie istnieje (i żadna z pań w trzech aptekach ...

Wizyta była kuriozalna.
Poleciła mi kupić maść, która jak się okazało później - nie istnieje (i żadna z pań w trzech aptekach nie była mi w stanie powiedzieć o jaki lek mogło lekarce chodzić).
Dramat.

Jestem głęboko rozczarowana wizytą u Pani Ewy Nealon - brak kompetencji, kultury osobistej oraz fachowego podejścia do pacjenta, tak najprościej mogę opisać charakter wizyty. Mam nadzieję, że nasze drogi już NIGDY więcej się nie spotkają, na pewno nie na drodze lekarz-pacjent. Przez zignorowanie moich podejrzeń, nieprawidłowe rozpoznanie choroby i niepoważne, wręcz prześmiewcze, podejście do opisywanych objawów, straciłam wiele cennego czasu oraz co najgorsze zdrowia! Na szczęście trafiłam do Lekarza, który wykazał się fachową wiedzą i prawidłowo sklasyfikował moją chorobę. W związku z moimi bardzo NEGATYWNYMI doświadczeniami jakie miałam nieprzyjemność zaznać, NIE POLECAM PANI EWY NEALON!

Bardzo jasno i zrozumiałe tłumaczy pacjentowi , miła i uśmiechnięta zawsze odpowiada na zadane pytania, spostrzegawcza, ostrożnie i z rozwagą dobiera leki. Pierwszy raz zdążyło mi się by lekarz poprosił o wizytę kontrola aby sprawdzić "jak się Pani czuje i czy leczenie pomogło " to rzadkość wśród lekarzy taka normalna ludzka troska a może poprostu lekarz z powołania . POLECAM

REWELACJA! POLECAM !!!!! REWELACJA! POLECAM !!!!! REWELACJA! POLECAM !!!!!REWELACJA! POLECAM !!!!!REWELACJA! POLECAM !!!!!REWELACJA! POLECAM !!!!!REWELACJA! POLECAM !!!!!

REWELACJA! POLECAM !!!!!
REWELACJA! POLECAM !!!!!

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobre podejście do pacjentów ( miałam okazje zaobserwować jak opiekowała się moją mamą - a teraz sama do niej chodzę prywatnie ), miła, kompetentna i z duża wiedzą. Według mnie jeden z lepszych internistów w tym mieście.

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobre podejście do pacjentów ( miałam
okazje zaobserwować jak opiekowała się moją mamą - a teraz sama do niej
chodzę prywatnie ), miła, kompetentna i z duża wiedzą. Według mnie jeden z
lepszych internistów w tym mieście.

Pani dr Ewa Nealon jest kompetentną osobą. Poświęca odpowiednią ilość czasu, aby pacjenta dokładnie zbadać i przekazać w dostępny sposób informacje o jego dolegliwościach. Dzięki temu nie ma powodu do stresu przed wejściem do gabinetu p.dr i otrzymuje się wyczerpujące odpowiedzi, a w razie potrzeby skierowanie do specjalisty.

Kompetentna, rzetelna i sympatyczna, w przypadku bardziej skomplikowanych problemow przepisuje badania diagnostyczne (tak, ze do specjalisty mozna pojsc juz z jakas podkladka badan)

bardzo dobry lekarz, jest kompetentny, ponieważ wysłuchuje do końca i poświeca tyle czasu ile choroba tego wymaga

To była moja pierwsza wizyta u pani doktor. Wybrałam dr Nealon z racji pozytywnych opinii jakie uzyskała na tym portalu. Bardzo rzetelnie wytłumaczyła mi problem, z którym przyszłam, zleciła podstawowe badania (informując, że jeśli upieram się przy szerszej diagnostyce, też jest w stanie ją zlecić - nie upierałam się:)) oraz dała skierowanie do specjalisty. W razie potrzeby będę kontynuowała leczenie u tej lekarki.

W razie potrzeby będę kontynuowała leczenie u tej lekarki.