lekarz Ewa Nealon

Internista

Wizyta była kuriozalna. Pani doktor przerwała mi w połowie pierwszego zdania, nie dając w ogóle szansy na wyjaśnienie problemu. Była zniecierpliwiona i poirytowana. Od razu powiedziała że na tego typu problemach się nie zna i nie wie jak miałaby mi pomóc. Nie mogła zrozumieć dlaczego nie poszłam do specjalisty (może dlatego że do specjalisty potrzebuję skierowania od lekarza poz?) Kiedy zaczęłam opisywać dolegliwości usłyszałam że "mam się nad sobą nie użalać". Poleciła mi kupić maść, która jak się okazało później - nie istnieje (i żadna z pań w trzech aptekach ...

Wizyta była kuriozalna.
Poleciła mi kupić maść, która jak się okazało później - nie istnieje (i żadna z pań w trzech aptekach nie była mi w stanie powiedzieć o jaki lek mogło lekarce chodzić).
Dramat.

Jestem głęboko rozczarowana wizytą u Pani Ewy Nealon - brak kompetencji, kultury osobistej oraz fachowego podejścia do pacjenta, tak najprościej mogę opisać charakter wizyty. Mam nadzieję, że nasze drogi już NIGDY więcej się nie spotkają, na pewno nie na drodze lekarz-pacjent. Przez zignorowanie moich podejrzeń, nieprawidłowe rozpoznanie choroby i niepoważne, wręcz prześmiewcze, podejście do opisywanych objawów, straciłam wiele cennego czasu oraz co najgorsze zdrowia! Na szczęście trafiłam do Lekarza, który wykazał się fachową wiedzą i prawidłowo sklasyfikował moją chorobę. W związku z moimi bardzo NEGATYWNYMI doświadczeniami jakie miałam nieprzyjemność zaznać, NIE POLECAM PANI EWY NEALON!

Bardzo jasno i zrozumiałe tłumaczy pacjentowi , miła i uśmiechnięta zawsze odpowiada na zadane pytania, spostrzegawcza, ostrożnie i z rozwagą dobiera leki. Pierwszy raz zdążyło mi się by lekarz poprosił o wizytę kontrola aby sprawdzić "jak się Pani czuje i czy leczenie pomogło " to rzadkość wśród lekarzy taka normalna ludzka troska a może poprostu lekarz z powołania . POLECAM

REWELACJA! POLECAM !!!!! REWELACJA! POLECAM !!!!! REWELACJA! POLECAM !!!!!REWELACJA! POLECAM !!!!!REWELACJA! POLECAM !!!!!REWELACJA! POLECAM !!!!!REWELACJA! POLECAM !!!!!

REWELACJA! POLECAM !!!!!
REWELACJA! POLECAM !!!!!

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobre podejście do pacjentów ( miałam okazje zaobserwować jak opiekowała się moją mamą - a teraz sama do niej chodzę prywatnie ), miła, kompetentna i z duża wiedzą. Według mnie jeden z lepszych internistów w tym mieście.

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobre podejście do pacjentów ( miałam
okazje zaobserwować jak opiekowała się moją mamą - a teraz sama do niej
chodzę prywatnie ), miła, kompetentna i z duża wiedzą. Według mnie jeden z
lepszych internistów w tym mieście.

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27