Pani Doktor Ewa jest cudownym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Dzięki niej moja żona jest w ciąży z bliźniakami. Wreszcie lekarz pochylił się nad naszym przypadkiem zgiagnozował i mamy sukces. DZIEKUJEMY Z CALEGO SERCA

Pani Doktor jest wspanialym specjalistą i cudowną osobą. Dokladnie opowiada i analizuje każdy przypadek, rozwaza wszytkie opcje. Ja jako pacjentka czulam sie zaopiekowana. Dziekuje

Szkoda czasu i pieniędzy na tego lekarza. Nic nie pomogła, bo jest nieskuteczna. Straciłam z nią tylko pół roku.

Pani Ewa Niedbała-Wykowska to najgorsza lekarka do jakiej kiedykolwiek trafiłam. Zaplanowana wcześniej wizyta rozpoczęła się z dużym opóźnieniem. Nie usłyszałam jednak słowa przepraszam, które jest zwyczajowo stosowane w tego rodzaju sytuacjach. W trakcie naszej krótkiej wymiany zdań szybko utwierdziłam się w przekonaniu, że pani lekarce brakuje elementarnych zasad kultury osobistej. O jej niewłaściwym i niestosownym zachowaniu w miejscu pracy świadczy chociażby fakt, że w obecności osób postronnych (pani którą pierwszy raz widziałam na oczy) wykrzyczała z ironią w głosie cyt. "przydałby się tu psycholog". Nie wiem czy miała na myśli mnie czy siebie, ale uważam, że najwyraźniej zabrakło jej spokoju i opanowania, które jest podstawowym wymogiem, a wręcz standardem podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Ponieważ nie mam do niej zaufania, to śmiem stwierdzić, że w stosunku do mojej osoby nie miałaby zastosowania zasada "po pierwsze nie szkodzić". Sprawa znalazłaby finał w sądzie.

-/.- .fd gkdt n5e8y8 6rdjn gnjer4 kv98wvn k0ofoaf kpdld m,ta fpisnfuws8orem jsfioa;d,m uiwk najuhf jmy65u8n jiuu8apfjfnh fr5aifjfb mjofpfh olhjhsar mjaosf,kd.

Mogłam dzwonić do niej z każdą wątpliwością. Serdeczna, oaza spokoju. Na koniec dodam, że blisko 2 lata temu gratulowała mi - już na sali - z narodzin mojego synka :)

super kompetentna rzeczowa i bardzo sympatyczna pani doktor jeszcze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza bardzo mi pomogła nie mogłam zajśc w ciaze a dzieki niej mam 2 letniego synka bardzo polecam

Kompetenta i rzeczowa. Zawsze uśmiechnięta i gotowa odpowiedziec na wszystkie pytania. Poświęca pacjentce dużo czasu. Podchodzi kompleksowo do problemów