lekarz Ewa Nowicka

Historia kołem się toczy. Pani doktor leczyła mnie, jak byłem dzieckiem, nastolatkiem, a teraz leczy mojego syna. Syn przy każdej wizycie chętnie wchodzi do gabinetu, jest spokojny (czego nie mogę powiedzieć przy wizytach u innych pediatrów), sam pokaże gardło, a u dzieci to jest trudne, a z gabinetu nie chce wychodzić. Sam mogę powiedzieć, że doświadczenie, skrupulatność i dokładność to jest zagwarantowane przez Panią doktor. Ramy czasowe tylko wiszą na drzwiach gabinetu. Raz wyjdziesz z dzieckiem po 5 minutach, a raz po 30 minutach. Reasumując 15 lat temu Pani doktor ...

Reasumując 15 lat temu Pani doktor leczyła mnie, a teraz leczy mojego syna.

Pani doktor to lekarz z powołania a nie z wyboru.

Chodzę do Pani Doktor z chłopcami od ich urodzenia. Mam do niej zaufanie- zawsze trafia z kuracjami i diagnozą. Mimo zmiany zamieszkania,nadal jeździmy do Niej na wizyty.Polecam!

Nasza ulubiona pani doktor. Najlepsza jaka spotkałam. Zawsze pomocna i kompetentna a do tego uśmiechnięta:) Dzieci ja lubią;) Polecam!!

Polecam!!

Moje dzieci chodzą do Pani doktor od urodzenia i zawsze stawiała trafne diagnozy. Wielokrotnie bardzo nam pomogła. Ma bardzo normalne podejście do dzieci i leczenia, nie daje antybiotyku na byle kaszel. Zawsze była bardzo zaangażowana w leczenie, a poza tym dzieci ją uwielbaiją. Bardzo gorąco polecam

pani doktor bardzo miła ale jako lekarz nie polecam. Na każdej wizycie, pani doktor stwierdzał, że dziecko jest generalnie zdrowe, a wszelkie objawy jakie posiadało to normalna rzecz: kaszel to normalne, katar też, jeśli syropy przeciw gorączkowe działają to tylko się cieszyć, osłuchowo bez zastrzeżeń itp. kiedy następnego dnia, albo nawet tego samego jechało na pogotowie, to okazywało się zapalenie płu, albo rozwinięta angina.NIE POLECAM.

bardzo dobry lekarz! Mój syn chodził do niej od urodzenia aż do pełnoletności.A się nachodził dużo,oj dużo

Nie zawiodłam się na tym lekarzu, zawsze dobrą stawia diagnozę.

Nie zawiodłam się na tym lekarzu, zawsze dobrą stawia diagnozę.