lekarz Ewa Nowosielska

Osoba bardzo kontaktowa, doskonale potrafiąca wysłuchać pacjenta. Chętnie odwiedzam ją w gabinecie prywatnie, -WARTO !

Bardzo dobry lekarz, do tego ciepła , miła kobieta. Doskonale orientująca się w najnowszych lekach (dotychczas spotykałam się z rutynowym wypisywaniem recept , bez wgłębianie się, czy nie należało by zastosować inny bardziej skuteczny lek. Pani doktor zawsze zastanawia się co jest dla indywidualnego pacjenta najlepsze). Można mieć do Niej pełne zaufanie, a nie jest to częste jeśli chodzi o tzw lekarzy rodzinnych. Poza tym ma specjalizacje z diabetologii, a wiadomo cukrzyca stała się prawie epidemią.Maria Jolanta

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza! Mam wrażenie że wszystkie pozytywne opinie które są o tej Pani pochodzą od znajomych...Dla mnie była bardzo niemiła, nieprzyjemna, poświęciła mi zaledwie minutę swojego "cennego" czasu! Nie będę komentować zachowania...SKANDAL!!!!!!!!

Świetny lekarz. Kompetentny, z poczuciem humoru, wzbudzający zaufanie. Żałuję, że już nie mieszkam w Krakowie. Gdy byłam studentką to trafiłam do tej pani doktor i pamiętam, że dopiero ona postawiła dobrą diagnozę oraz pocieszyła. Szkoda, że lekarzy obdarzonych taka kulturą osobistą jest jak na lekarstwo;)

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Polecam

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Polecam

Nigdy jeszcze nie spotkałem lekarza, który wykazywałby tak głębokie zainteresowanie pacjentem. p. doktor zaproponowała kontakt meilowy pomiędzy wizytami, w sprawie mojego stanu zdrowia, a przecież mówimy o publicznym świadczeniu. wielki plus

To jest naprawdę dobry lekarz. Pani doktor jest kompetentna i uprzejma.

To jest naprawdę dobry lekarz. Pani doktor jest kompetentna i uprzejma.

nie ma pojecia o leczeniu, a tym bardziej rozpoznawaniu chorób

nie ma pojecia o leczeniu, a tym bardziej rozpoznawaniu chorób

Gorąco polecam Panią Doktor!:)Bardzo kompetentna, podchodzi kompleksowo do pacjenta.

polecam,panią kr, kompetentna, miła, uprzejma, poświeca pacjentowi wystarczającą ilość czasu