lekarz Ewa Obremska-Zaleska

Anestezjolog, Ginekolog

Bardzo dobry lekarz! Cierpliwa, delikatna o dużej wiedzy medycznej i z przyjaznym podejściem do pacjentki.Polecam

Jestem mamą trójki dzieciaczków (2011,2013,2015) i wszystkie ciąże prowadziła Pani Doktor. Dodam, że jestem osobą otyłą i przybierałam ponad 30 kg w każdej ciąży (ważyłam ok. 120 kg) a dzieci ok 5 kg i 62cm i wszystkie porody miałam fizjologiczne. Nigdy mimo to nie usłyszałam przykrej uwagi - wręcz przeciwnie. Nie jestem z Torunia lecz dojeżdżałam. Pani Doktor zawsze jest uchwytna w najmniej groźnych i bardziej poważnych sytuacjach - dostosowuje się do potrzeb pacjentki i męża (jak najbardziej rodzinna osoba). Zawsze chętnie wytłumaczy i rozwieje wątpliwości, zawsze się stara, jest delikatna, taktowna i bardzo uprzejma - pełna kultura, opanowanie i przyjazne podejście. Rozumiem rozżalenia, ale nie można każdej komplikacji zrzucać na barki Pani Doktor. Polecam każdej poważnie myślącej kobiecie, która dba o swoje zdrowie i swych dzieci.

Ostrzegam wszystkie kobiety bedace w ciązy i planujące ja. ta kobieta po tym co mi zrobila powinna miec zakaz wykonywania zawodu zalecila mi Falvit mama z witamina A na początku ciązy ktora w nadmiarze doprowadza do poronienia. i przez nia stracilam moje malenstwo. Brak kompetencji i ludzkich uczuć wszytskiego sie wypierała i mowila ze tak chciala natura Omijajcie ja z daleka

Byłam u Pani Doktor i jestem bardzo zawiedziona ta wizytą. Pani Doktor była bardzo nieuprzejma, poświęciła mi około 5 minut czasu,zapisała lekarstwo nie tłumacząc jak je przyjmować.Sprawiała wrażenie bardzo wyniosłej i nieprzystępnej.Raczej bym jej nie polecała.

leczyłam się u pani doktor parę lat,miałam do niej zaufanie,prowadziła moją ciążę ale mam wrażenia ze z wiekiem miała juz coraz mniej chęci.Przepisywała za dużo leków.Pigułki bez żadnych dodatkowych badań ale to standard jest wśród lekarzy.O zmianie lekarza przeważyło nie poinformowanie mnie o złych wynikach cytologii (informacja przyszła pół roku później z centrum onkologii w Bydgoszczy).Uważam to za ogromne zaniedbanie kiedy to z każdej strony bija na alarm.Więcej do niej już nie poszłam

Super lekarka wszystko bardzo dobrze tłumaczy.Polecam

Super lekarka wszystko bardzo dobrze tłumaczy.Polecam

Polecam bardzo dobry specjalista .....obydwie ciąże zagrożone Pani doktor bardzo mi pomagała dzieki niej mogłam donosić i urodzić zdrowe dzieci .....

Dzięki Pani Doktor urodziłam zdrową córeczkę!!! Początkowe problemy w ciąży spowodowały u mnie paniczny strach o dziecko, pani Doktor od razu je rozwiała, wytłumaczyła po ludzku co i jak, dostałam leki i dziś z uśmiechem patrzę na jak rozwija się moje dzieciątko. Badania usg zawsze były szczegółowo tłumaczone i co bardzo ważne pani Doktor w bardzo wczesnym etapie ciąży rozpoznała płeć mojego dziecka :) Rewelacyjna opieka i przede wszystkim to że o każdej porze mogłam do pani Doktor zadzwonić. Polecam wszystkim przyszłym mamom!!

Pani doktor opiekowała się moimi 3-ma ciążami i pomimo zawsze długiej kolejki miała czas aby wyjaśnić co jest dobre co złe, a w międzyczasie zapytać o pozostałe dzieci lub o pracę.

Bardzo zawiodlam sie na tej lekarce z braku jej wiedzy trafilam w 5 miesiacu ciazy do szpitala w bydgoszczy gdzie spedzilam tam caly dzien na prozno bo wkoncu trafilam do innego lekarza i okazalo sie ze jest wszystko ok:)