lekarz Ewa Ogrodowska-Hamankiewicz

Neurolog

2,4
2,1

Po przeczytaniu opinii na znany lekarz byłem szczęśliwy, ze trafiłem na tą Panią Doktor. Po wizycie, poczułem ze zmarnowałem czas. Osoba oschła, stawiająca diagnozy po wywiadzie. A sugerowanie, że osoba po 30 roku życia jest za młoda na poważne choroby było poniżej pasa. Raczej hobbystycznie nie chadzam po specjalistach, a odczułem, że rozmowa o tym co mnie niepokoi jest straconym czasem bo wszystkie schorzenia młodych są spowodowane stresem i nerwicami….

Cytając powyższe opinie zastanawiam się kto to pisze i czy rzeczywiście jest chory, w końcu neurologia ma dużo wspólnego z psychiatrią i w/w zalecam taką konsultację w trybie pilnym. Znam Panią Ordynator od kilku lat jako pacjent i jestem bardzo zadowolony z leczenia i trafnej diagnozy.Podchodzi do pacjenta kompleksowo, poświęca mu duzo czasu, tłumaczy problem i celnie trafia w diagnozę.Nie znam drugiego takiego kompetentnego, rzeczowego neurologa. Oddział którym kieruje jest prowadzony w sposób niemal perfekcyjny.

Przeczytałem opinie o pani doktor. Jedyna pozytywna opinia jest chyba pisana przez nią samą.Według mnie jej kwalifikacje są na poziomie babci klozetowej, która w wolnych chwilach pomiędzy pilnowaniu toalety czytała podręcznik neurologii. Były pacjent

Były pacjent

żałuje.że skala ocen zaczyna się od "!", w przypadku pani doktór niezbędne są dodatkowe stopnie- "0"- dno, -1 depresja, -2 totalna depresja.Dopiero w takiej skali można na samym jej końcu sklasyfikować kompetencje zawodowe ani doktór. Jej wyczyny wobec mojej osoby przerosły wyobrażenia twórców Kodeksu Karnego bo kto mógłby przypuścić by pod okiem ordynatora mogło dojść do nieodwracalnego okaleczenia pacjenta. Jako zona przewodniczącego Naczelnej Rady Lekarskiej powinna zrezygnowac z wykonywania zawodu lekarza. POLRZYWDZONY

POLRZYWDZONY

lekarz dno bezczelnie rzuca słuchawke podczas rozmowy na informacje zeby pomoc obywatelowi unii. Po prostu tacy lekarze nie dorosli do leczenia europejskiego. Powinni uczyc sie dyplomacji na zachodzie. n

lekarz dno
n

Mój ojciec trafił już kilkakrotnie do pani neurolog, jest pacjentem po dwóch zawałach serca, trzech udarach mózgu, zaawansowaną cukrzycą, demencją. Pani doktor już po raz drugi nie potrafiła rozpoznać pierwszych objawów udaru u mojego ojca. Jest niezwykle oschłą osobą, nie potrafiącą nawiązać dobrego kontaktu z rodziną pacjenta. Pacjenta traktuje powierzchownie, a swoje opinie wyraża autorytarnym tonem. Nie nadaje się do kontaktu ze starszymi pacjentami. Powinna brać korepetycje u swojego męża. Nie polecam.

polecam,bardzo sumienny lekarz,o dużej wiedzy i doświadczeniu,najlepszy znany mi neurolog