dr n. med. Ewa Oleszczyńska-Prost

Okulista dziecięcy

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt jakie miałam z Panią doktor. Wszystkie były wnikliwe, dokładne, czas poświęcony wystarczający, wyjaśnienie problemu klarowne. Obecnie już nie mam problemów z oczami dzięki jej interwencji. Miałam zeza rozbieżnego, który został zoperowany przy współpracy z mężem Pani doktor. Bardzo sobie cenie wszystko co dla mnie zrobili, szczególnie za poprawę jakości mojego życia i usunięcie wady, której się wstydziłam ponad 30 lat. Wizyty warte każdych pieniędzy. Bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

Byłem pacjentem dr Ewy Prost,leczyłem zeza zbieżnego.Pani dr na początku była mila i wzbudzała zaufanie.Na pierwszej wizycie zostałem solidnie i dokładnie zbadany oraz poinformowany o konieczności przeprowadzenia korekcji zeza w dwóch etapach.Pierwszy zabieg odbył się bez skutków ubocznych oko sie zagoiło.Został kąt zeza 16 stopni.Dr zaleciła mi drugi zabieg żeby zmniejszyć kąt zeza bardziej,czyli doprowadzić sprawę do końca.Niestety drugi zabieg przyniósł więcej złego niż dobrego pojawiło się podwójne widzenie spowodowane zaburzona ruchomością oczu po zabiegu.Poinformowałem panią dr o moich objawach ale niestety problem został zbagatelizowany i zalecono mi czekać.Problem nie znikał więc na kolejnej wizycie próbowałem powiedzieć pani dr że tak nie powinno być na co usłyszałem że użalam się nad sobą a jeśli widzę podwójnie mogę zmienić dotychczas wykonywaną prace.Niestety wpadki się mogą zdarzyć każdemu i pacjent pacjentowi nie równy.Po nieszczęsnym zabiegu pojawił się zrost,który trzeba było usunąć chirurgicznie.Pani doktor odmówiła pomocy .Jeśli ktoś ma wątpliwości co do wiarygodności mogę udostępnić mailowo swoje karty szpitalne,ponieważ to jedyny dowód a paragonów za wizytę się nie otrzymuje.

Ja po dzisiejszej, kolejnej już wizycie u pani doktor, wyszłam oburzona nieetycznym zachowaniem zarówno pani doktor jak i ortoptyczki/recepcjonistki. Faktycznie wizyta kosztuje 300 zł i do wystawienia pełnej diagnozy potrzeba dwóch wizyt. Nie podważam profesjonalnych kompetencji, bo nie umiem ich ocenić. Tym niemniej gdy zażądano ode mnie 20 złotych za jedną kartkę ksera dokumentacji medycznej i zaczęłam pytać o podstawę prawną żądania tak wysokiej kwoty, zaczęło się robić bardzo niemiło. Usłyszałam od pani doktor pytanie "czy długo zamierzam jeszcze zawracać jej głowę", zostałam odesłana do recepcjonistki, która odmówiła dostępu do dokumentacji dzieci w celu zrobienia zdjęcia. Po telefonie do rzecznika praw pacjenta zostałam poproszona do gabinetu, w którym dostałam ksero dokumentacji z komentarzem, żebym już szła, bo robię bardzo dużo zamieszania oraz usłyszałam od recepcjonistki, że "pani doktor mówi, żeby zapisała pani dzieci na ćwiczenia [ortoptyczne] gdzie indziej.". Czyli: tej pani już nie obsługujemy.
Z tak niebywała małostkowością i arogancją dawno się nie spotkałam z żadnej placówce medycznej. Także mam nadzieję, że osoby czytające te opinie wyciągną wnioski z mojego doświadczenia i będą omijać ten gabinet z daleka, a wolny rynek pokaże, że do pacjenta należy się zwracać z szacunkiem.

ODRADZAM!!! Koszmar. Zapisywałam się do jej męża jednak cichaczem przepisano mnie do niej. Czekałam 1,5 mc na wizytę więc mimo złych opinii postanowiłam zaryzykować. Wiadomo że ludzie lubią narzekać jednak niestety złe opinie się potwierdziły. Pani dr wykonała dwa badania które się wykluczały. Jedno pokazało wadę 4,5+ a drugie 1,5- ??? Powiedziała, poproszę 300 zł i za parę dni zapraszam na badanie dna oka znowu za 300 zł. Kiedy zaczęłam protestować i dopytywać po co były te badania skoro nic nie dały. Od razu maska sztucznego uśmiechu spadła, 300 zł poszło do szuflady a Pani dr odpowiedziała, że mogę iść gdzie indziej i to była jej odpowiedż na każde pytanie. Koszmar. Nadal nie wierzę, że to stało się naprawdę. Pani dr traktuje Cię protekcjonalnie, jak półgłówka który ma siedzieć cicho, przytakiwać i wyciągać kolejne stówki. Jestem zła, że nie uwierzyłam w komentarze o niej. Mam wrażenie, że jedzie na opinii męża i bez pytania zapisują do niej pacjentów. Niemiła Pani z recepcji stwierdziła, że na pewno nie powiedziałam do kogo chcę być zapisana. Czyli jest to gabinet gdzie w twarz mówią, że kłamiesz. Paranoja.

Bardzo cenię Panią Doktor. Dzięki nowoczesnym metodom leczenia nie dopuściła do operacji na moich oczach. Jestem jej pacjentką od 10 lat i nie żałuje, że została moim lekarzem.

My jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia u Pani dr ,rozpoznała wadę wzroku i zeza ukrytego od razu naszej córeczki.Wcześniej chodziliśmy do kilku okulistów ,żaden nic nie rozpoznał.A dziecko miało problemy w szkole,przechylało głowę przy telewizji,skarżyło się na bóle głowy .Pani dr zrobiła dokładne komputerowe badania po kilkudniowej Atropinie (nikt tak nie robił badań ,tylko po jednym zakropleniui nic nie wykryto).Dr zapisała okulary do stałego noszenia,ćwiczenia na obuoczność .Dziecko dobrze widzi i lepiej się uczy.Już 5 lat leczymy Kasię u dr.Wizyty są bardzo dokładne i z kilkoma komputerami badania.Kasia uwielbia Panią dr i lubi chodzić di niej i na ćwiczenia.Teraz już nosi soczewki kontaktowe i jest zdrowa.Pani dr jest bardzo dobrym specjalistą i wybitnym lekarzem.Dziękujemy za wszystko!!!

Leczymy naszego synka u Pani Dr już kilka lat.Jest świetnym specjalistą,robi zawsze dokładnie ,różne badania komputerowe,kiedy był mały badanie przebiegało szybko i bez problemów ,opowiadała bajeczki,były światełka,muzyczka-dziecko było zachwycone,i nie zauważyło nawet żadnych badań,a Pani Dr wykonała to co było potrzebne.Teraz jest wyleczone z zeza okularami ,botoxem i ćwiczeniami ortoptycznymi.Dr ma bardzo dobre podejście do dzieci,jest super lekarzem.Przyjeżdzamy teraz na badania kontrolne i coroczne ćwiczenia zezowe.Polecamy bardzo.