lek. dent. Ewa Orlińska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

2,9

Mama zrobiła koronkę na jedynkach. Już po miesiącu koronka pękła. Pani doktor nie uznała reklamacji. Powiedziała, że może zrobić ponownie odpłatnie. Nie polecam usług u tej Pani.

Nie polecam usług u tej Pani.

Ból, cierpienie oraz strata 10 tyś. Implanty do wyrzucenia. Przestrzegam. Ta Pani nigdy nie powinna zabierać sie za implanty.

ostrzegam przed tym "lekarzem"-w przeciago niespelna 2 lat zeby ktore mialam do odbudowy/4/ wszystkie wypadly.mam 2 przetoki /czystosc?/jako wzmocnienia odbudowanego zeba uzywa gwizdzi co odkrylam po wypadnieciu zebow CHORROR Ta pani przymuje w Legnicy w przychodni na ul.Chojnowskiej w piatki,soboty,niedziele dlatego wielu pacjentow z tego korzystalo OSTRZEGAM stan gabinetu to poczatrki chyba 20 wieku Ogarnela mnie chyba pomrocznosc jasna ze tam trafilam

Byłam pacjentką pani Ewy,kiedy przyjmowała na ul.Drzymały i napiszę tak:profesjonalna,życzliwa,bardzo dobra w rwaniu zębów (technika)co jest zaletą.Od lat polecam swoim znajomym z czystym sumieniem bo naprawdę warto.

ta pani to ostatni lekarz którego można polecić.straciłem u niej 9 tys. To co zrobiła wyleciało w ciągu niecałego miesiąca.NIE POLECAM!!!

POLECAM BARDZO. SUPER LEKARZ, KOPETENTNA, BARDZO MIŁA I WIE CO ROBI. DLA MNIE TA PANI JEST FENOMENALNA I BARDZO DOBRY CZŁOWIEK. WŁAŚNIE JEST NIE TYLKO LEKARZEM ALE CZŁOWIEKIEM.

Pani Ewa wyrwala mi zeba madrosci. Nie musze wspominac o strachu, tym bardziej, ze byl to moj pierwszy w zyciu tego rodzaju zagieg. Tygodnie poprzedzajace wyrwanie zeba i strach byly zdecydowanie gorsze niz sam moment wyrywania. Dentystka godna polecenia!

Dentystka godna polecenia!

Choć u stomatologa ciężko się śmiać ta Osoba bardzo znieczuczula wyśmienitym poczuciem humoru, poza atmosferą , którą stwarza jest to bardzo dobry lekarz:)