prof. dr hab. n. med. Ewa Osuch-Wójcikiewicz

Laryngolog

Dziękuję Pani prof. dr hab. n. med. Ewie Osuch-Wójcikiewicz za pomyślnie wykonany zabieg usunięcia guza oczodołu w styczniu 2019r , który zagrażał mojemu zdrowiu i życiu. Dzięki Pani i całemu zespołowi lekarzy chciałbym złożyć serdeczne podziękowania i życzyć Pani dużo zdrowia i długich lat życia aby mogła Pani leczyć jak najdłużej ludzi. Jeszcze raz dziękuję z całego serca pacjent z Białegostoku

Jeszcze raz dziękuję z całego serca pacjent z Białegostoku

Pani prof. jest lekarzem z powołania uprzejma wielka dbałość o pacjenta -wiem bo byłam operowana przez P.prof. Bardzo dziękuję za uratowanie życia i dobrą energię jaką Pani przekazuje w czasie wizyt .

O! Trzy opinie negatywne co 4 minuty - ciekawy zbieg okoliczności. Jak dla mnie absolutnie niemiarodajne.

Wizyty prywatne u tej profesorki są nie udane wszystkie informacje podane przez nią są błędne wyrzucone 150 zł w błoto nie polecam innym

wyrzucone 150 zł w błoto

nie

polecam innym

brak słów zeby okreslic podejscie tej lekarki do pacjeta na nfz gorzej niz zle a prywatnie tylko zeby wyłudzic kase i zbyc dalej podejscie do ludzi cierpiących okropne typowo znieczulica brak słów zdecydowanie nie polecam wyrzucone 150zl w błoto na Marszałkowskiej

ta lekarka jest poprostu masakryczna nie pomaga rozwiazac problemy zbywa ludzi patrzy tylko wziasc prywatnie kase i nastepny pacjent porażka jako lekarz

Mama jest pacjentką Pani prof. Wczoraj miała operację i jest bardzo zadowolona z opieki jaką Pani prof ją otoczyła. Konkretna, rzeczowa, najlepszy specjalista.

Pani Ewa zasłużyła w jak największym stopniu na miano Profesora Larynglogii ,nikt w Polsce nie podjął się zdiagnozowania taty(ani szpitale Łódzkie(laryngologiczne,onkologiczne),ani Centrum Onkologii Kielece,i nie Gliwice. Tylko Ona w dogłębnej analizie i rozpoznaniu choroby dokonała zabiegu który doprowadził nas do możliwości jakiegokolwiek leczenia. Jest rzeczowa i konkretna,czy taki lekarz musi być miły...? bywały chwile gdy się usmiechnęła i zażartowała....klasa,klasa jeszcze raz klasa.Pozdrawiamy gorąco i polecamy.Macie poważny przypadek nie czekajcie tylko jedzcie...Rodzina z Łodzi

Pani Ewa zasłużyła w jak największym stopniu na miano Profesora
Jest rzeczowa i konkretna,czy taki lekarz musi być miły...?

Brak mi słów by okazać radość i wdzięczność, że byłem i jestem pacjentem Pani Prof. Ewy Osuch-Wójcikiewicz,a przymiotnik doskonały lekarz, wydaje się być niewystarczającym w określeniu Pani Profesor. Jest trochę małomówna, ale mówi tyle ile trzeba "nie trzepie piany", ma zdolność powiedzenia wszystkiego w 2-3 zdaniach, gdy innym potrzeba na to dziesiątek zdań. Jest doskonałym operatorem, a przy tym tak miła i ciepła. Gorąco polecam wszystkim właśnie tego lekarza. Wiesław Pawlak

Wiesław Pawlak

Większość lekarzy powinno brać przykład z pani profesor, ja osobiście byłem operowany ( miałem usuwanego guza ślinianki ) przez panią prof. i jestem 100% usatysfakcjonowany, bardzo życiowa kobieta jeśli ktokolwiek się waha nie ma powodów do tego POZDRAWIAM