lekarz Ewa Pacholska

Dermatolog

Bardzo polecam, pani doktor bardzo uprzejma, poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi, cierpliwie wysłuchuje i tłumaczy diagnozę i leczenie. Choć trochę trzeba poczekać w kolejce przed gabinetem, więc uprzedzam jeśli komuś bardzo zależy na czasie.

Pani doktor bardzo mnie zaskoczyła swoją postawą, okazała się bardzo nie empatyczna i roszczeniowa z żalami do całego świata że ma tyle pacjentów. Dzwoniąc z pytaniem czy przyjmie mnie w najbliższych dniach (nagły przypadek) tak na mnie nakrzyczała że aż głupio mi się zrobiło. Dla porównania dzwoniłam tego samego dnia do innej dermatolog z tym samym pytaniem m, doktor grzecznie odpowiedziała że może mnie przyjąć po urlopie. Co z tej Pani za lekarz jak nawet nie wysłuchała pacjenta tylko krzyczy z pretensjami że Ona to ma 50 takich pacjentów jak Ja. Nie polecam!! Zaufanie do lekarza to podstawa a ta Pani nie wzbudziła go we mnie ani trochę.

Cudowny lekarz!! Poświęca czas pacjentowi w 100%, odpowie na każde pytanie. Posiada ogromną wiedzę. Baaardzo polecam Panią Doktor!!! Oby więcej takich lekarzy!!!

Pani Doktor to wspaniały lekarz ogromnie się cieszę, ze do niej trafiłam. Bardzo ciepła i niezwykle pomocna. Indywidualnie podchodzi do problemu. I szuka rozwiązania. Poświęca dużo czasu na rozmowę. Jest godna polecenia. I zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor Ewy.