bardzo dobry lekarz; wyrozumiała, cierpliwa, otwarta, podczas badania nigdy nie odczuwałam bólu- jest więc delikatna i ostrożna; dobrze rozumie kobiety i ich problemy z jakimi przychodzą; potrafi omówić chorobę i jej proces leczenia,jest przy tym bardzo uprzejma. Leczę się u tej Pani doktor ponad 6lat i nie mam do niej rzadnych uwag ! POLECAM !!!

jeśli chodzi o panią Ewe to zdecydowanie odradzam przekona sie ten kto pójdzie i zobaczy na własne oczy, nie potrafi odpowiedzieć nawet na wydawało by się proste pytania, a o bólu nie wspomnę.

Wydaje mi się ,że jest to lekarz z przypadku a nie z powołania!Odradzam

Wydaje mi się ,że jest to lekarz z przypadku a nie z powołania!Odradzam

Jest b.dobrym lekarzem ,uprzejma i ma dobry kontakt z pacjentem ,wytłumaczy wszystko.

Super lekarka kompetentna zawsze doradzi ma podejście do pacjenta

Super lekarka kompetentna zawsze doradzi ma podejście do pacjenta

Jeżeli chodzi o wizyte na kase chorych u Pani Paul na ulicy garncarskiej to tragedia. Przychodnia jest obskurna i trzeba sie przebierac i czekać z gołym tyłkiem na poczekalnie. Takie warunki jak ze średniowiecza. Dlatego cenie sobie przychodnie w Szamotułach na Kasprowicza. Tam przynajmniej są jakies normalne warunki

polecam z całą odpowiedzialnością. bardzo kompetentna specjalistka

polecam z całą odpowiedzialnością. bardzo kompetentna specjalistka

Pani doktor prowadziła moją ciążę i byłam zadowolona, choć krążą o niej różne opinie. Ja osobiście uważam, że jest miła i troszczy się o dobro pacjenta. Wykonywała mi sporą ilość badań, jest też raczej "delikatna" przy badaniu. Ogólnie polecam!