dr Ewa Pawlak

Neurolog

2,5
2,5

Brak profesjonalizmu lekarki w czasie dzisiejszej wizyty był tak uderzający, że zdecydowałam się podzielić moimi obserwacjami. Lekarz Ewa Pawlak jest arogancka i niecierpliwa. Brak jej nie tylko empatii, lecz nawet podstawowych zasad grzeczności w stosunku do pacjenta. Wywiad z chorym to nie rozmowa, ale musztra wojskowa. Doprawdy nie wiem jak udało się lekarz Pawlak zdobyć pozycję wśrod grona specjalistów renomowanego Dolmedu.

Lekarka jest tragiczna, zero jakiejkolwiek empatii - to jest po prostu jakiś dramat. Mentalność totalnej komuny, chęć wyżycia swoich niepowodzeń góruje nad chęcią pomocy osobie chorej. Opinia napisana przez użytkownika "KA" z określeniem "Poniżający koszmar" to dokładne odzwierciedlenie tej wizyty. Ps nie sugerujcie się proszę opiniami na znanym lekarzu, to tylko marketingowy bełkot.

Cała wizyta to był poniżający koszmar, którego nie życzyłabym nikomu. Ewidentnie ta Pani wyżywała na mnie jakąś frustrację, swoje negatywne emocje, pomimo iż ja zachowywałam się grzecznie, kulturalnie i z szacunkiem. Świadkiem tej rozmowy był również mój mąż. „Niech się Pani najpierw nauczy, zanim się Pani wypowie..” i tym podobne opryskliwe odpowiedzi i pytania. Takie uwagi dla osoby z trudnością wymowy są nie na miejscu.... Dodatkowo Pani Pawlak nie pozwalała mi dokończyć moich wypowiedzi odnośnie moich objawów, przerywają w połowie zdania, co skutkowało postawieniem nieprawidłowej diagnozy: „JEST PANI ZDROWA”. Był ...

Dodatkowo Pani Pawlak nie pozwalała mi dokończyć moich wypowiedzi odnośnie moich objawów, przerywają w połowie zdania, co skutkowało postawieniem nieprawidłowej diagnozy: „JEST PANI ZDROWA”. Był to kompletny brak profesjonalizmu!!!
Musiałam kolejnego dnia umówić kolejną wizytę u innego neurologa, który na szczęście uważnie mnie wysłuchał i postawił trafną diagnozę jak również skierował na dalsze szczegółowe badania. Odradzam również korzystanie z usług Pani lekarz Pawlak !!!

Dziekuje opatrznosci ze w krytycznym momencie mojego zycia trafiłam na osobe ani doktor Ewy.Dziękikompetencji kompleksowemu podejsciu do pacjenta-w tym wypadku mojej osoby-mogę dzis normalnie funkcjonować.Dziekuję jej za to. Dr Ewa zdiagnozowała chorobe u mojego dziecka z którą na przestrzeni dwóch lat nie poradził sobie sztab lekarzy specjalistów.Dr Ewa Pawlak podchodzi do leczenia kompleksowo.Gdziekolwiek zostałam wysłana na konsultację,i informowałam iz jestem od pani dr Pawlak wszyscy lekarze konsultanci wyrazali sie o pani doktor-to jest swietny specjalista, wie co robi,Jest pani w dobrych rękach.Cieszę sie bardzo, że dr Ewa jest moim lekarzem.Czynię ...

Dr Ewa zdiagnozowała chorobe u mojego dziecka z którą na przestrzeni dwóch lat nie poradził sobie sztab lekarzy specjalistów.Dr Ewa Pawlak podchodzi do leczenia kompleksowo.Gdziekolwiek zostałam wysłana na konsultację,i informowałam iz jestem od pani dr Pawlak wszyscy lekarze konsultanci wyrazali sie o pani doktor-to jest swietny specjalista, wie co robi,Jest pani w dobrych rękach.Cieszę sie bardzo, że dr Ewa jest moim lekarzem.Czynię niski ukłon przed jej osobą.Polecam wizyty u Pani doktor każdemu kto chce być zdrowy.

Niestety pełna ignorancja. Przerost własnego ego nad wiedzą i kompetencja. Byłam 2 razy i nigdy więcej. Pozdrawiam. Gość.

Najlepszy neurolog z jakim miałam do czynienia! fachowa i kompetentna. Dobrze zna swojego pacjenta, po kilku wizytach nie musiałam na nowo tłumaczyć po co przychodzę i co mi dolega. Zawsze uśmiechnięta, wzbudza zaufanie, rzeczowo wyjaśnia na czym polega choroba i co powinniśmy zrobić. Zleca wszystkie potrzebne badania. Niegdyś przyjmowała w CM Medicover, niech żałują że stracili tak wspaniałego lekarza! (chciałabym żeby Pani doktor wróciła jeszcze do tej przychodni w której się leczę bo drugiej takiej ze świecą szukać)