Ewa Pieszczek

Homeopata, Pediatra

Pani doktor jest zdecydowanie najlepszym lekarzem jakiego poznałam! Miła,uprzejma,zawsze uśmiechnięta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci,szczegółowo odpowie na pytania nurtujące pacjenta, zawsze trafnie stawia diagnozy. Polecam wszystkim serdecznie i oby więcej takich lekarzy z powołania.

nie polecam tej pani doktor, namawia na najdroższe szczepienia nie informując o skutkach ubocznych i nie znając ulotki szczepionki. Ulubiony przepisywany lek do bactrim albo antybiotyki na zwykłe przeziębienie, czy zaczerwienione gardło. lepiej wybrać kogoś bardziej kompetentnego

Bardzo mila i kompetentna pani doktor. badała mojego synka przez godzine o wszystko pytajac i dopiero postawila diagnoze. rozmawialam z nia na temat pielegnacji noworodka byla bardzo pomocna udzielila cennych rad w kwestii pielegnacji oraz tego na co zwrocic uwage u malego dziecka.plecam goraco

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim ;)

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim ;)

Pani dr Ewa Pieszczek jest bardzo dobrym lekarzem, dlatego nie rozumiem tych bzdur których ktoś wypisuje. Jak komuś nie pasuje to droga wolna- jest tyle lekarzy w zasięgu ręki , ze można sobie zmienić, nikt nikogo na siłę nie trzyma!!!A jak ktoś narzeka, ze musi odstać swoje z dzieckiem w przychodni to zawsze można iść prywatnie do lekarza, albo do gabinetu obok:)) Ja podziwiam Panią doktor za jej spokój który ma w sobie, moje dziewczynki ją uwielbiają, jest zawsze miła i uśmiechnięta, ma podejście do dzieci,zawsze doradzi jak mamy jakiś problem, a w jej gabinecie jest pełno rysunków od jej najmłodszych pacjentów- świadczy to tylko o tym że dzieciaki bardzo Panią doktor lubią. O Takiego lekarza w tych czasach jest ciężko!!! Cieszę się, że moje dziewczynki mają tak cudownego lekarza!!! Pozdrawiamy nasza Panią doktor Ewe

Wciąż poszukujesz "Homeopata Dąbrowa Górnicza"?

Skalskiego 1
41-300 Dąbrowa Górnicza