lekarz Ewa Pilarska

Ginekolog

DWA RAZY ODESLALA MNIE DO DOMU , DRUGI RAZ 12 DNI PO TERMINIE , DZIECKO ULOZONE POSLADKOWO ,MIALAM SKIEROWANIE OD LEKARZA PROWADZACEGO DO SZPITALA, JAKI BILANS-DZIECKO URODZILO SIE Z NIEDOTLENIENIEM MOZGU.JEST NIEPELNOSPRAWNE. MOMOZGU ,MATERACHODZSZKOLY ,

Żaden lekarz nie poświęcił tyle czasu, aby wyjaśnić przyczynę nieprawidłowości i wyleczyć takimi lekami, które mogłam zaakceptować (od innych lekarzy nie było alternatywy - więcej skutków ubocznych). Lekarze z Leśnej Góry do pięt nie dorastają.

Przemiła Pani doktor, niestety na wizytę refundowaną przez NFZ trzeba długo czekać. Drugą ciąże właśie prowadziła mi dr Pilarska, jesten bardzo zadowolona jest kompetentna, poświęca dużo czasu, wzbudza zaufanie. Teraz tylko do Niej chodzę na wizyty.

Teraz tylko do Niej chodzę na wizyty.

jest dobra i kompetentna lekarz. chodzilam do niej jak bylam w ciazy i bylam bardzo z niej zadowolona. polecam ja innym znajomym.

jako lekarz sojej specjalizacji nie spelnia oczekiwanych wymagan bed ac na wizycie u pani doktor Pilarskiej u mojej corki wystapily obiawy skurne na lek Provera gdzie dziecko ma dopiero 12lat wiec nie polecam tej pani doktor wiecej na temat tego leku mozna przeczytac na forum na kturym wyczytalem ze nawet lekarze nie stosowali by dla siebie tego leku

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Gdynia"?

lek. med.
Piotr Zabul