lekarz Ewa Pilarska

Neurolog dziecięcy

Byliśmy u pani Doktor z nastoletnią córką ze spektrum autyzmu.Pani Doktor przemiła i uprzejma w gabinecie prywatnym ,obiecywała nam pomoc przy dalszej diagnostyce, byliśmy bardzo zadowoleni po wizycie .Pani Doktor dalszy kontakt zaleca drogą mailową, aby konsultować jak lek będzie działał itd .I tu czar pryska .Po kilku tygodniach opisałam jak dziecko reaguje na lek , bez odpowiedzi przez kolejne kilka tygodni .Po kolejnych mailach odpisała bardzo lakonicznie i na szybko .Na kolejne pytania moje wyczułam irytację i niechęć. Także po co to podawać te maile i obiecywać ,że tak ...

irytację i niechęć. Także po co to podawać te maile i obiecywać ,że tak będziemy się
komunikować .Nic z tego trzeba iść do gabinetu zostawić 300 zł a wtedy będzie miło i przyjemnie, trzeba tak było od początku informować ..Nie polecam niestety.

Mega zaufanie super Pani doktor ma wiedzę słucha rozumie . Czeka na pełne informację czuje sytuację jest delikatna

Pani Profesor ,jest jedynym lekarzem w Trójmieście która potraktowała mnie i moje 2 letnie dzieci poważnie.

Mój syn od 2 lat jest pod opieką Pani Profesor. To jej zawdzięczamy praktycznie 2 lata bez ataków padaczki. To Pani Profesor miała w sobie tyle determinacji by znaleźć przyczyny napadów i dopasować leki. Zawsze pogodna i uśmiechnięta z wielką cierpliwością odpowiada na każde pytanie. Polecam każdemu komu los dziecka nie jest obojętny.

Totalne dno. Pani profesor na wizycie za 200 złotych nie zbadała nawet Córki. Przyjęła nas będąc bez odzieży ochronnej prosto z dworu. Gdy powiedzieliśmy jej, że dziecko ma niskie napięcie mięśni, była nieuprzejma "bo ona musi mieć to na papierze" (nikt nas nie prosił przy rejestracji o przyniesienie udokumentowanej historię choroby). Nie wytłumaczyła nam nic na temat problemu jąkania z którym przyszliśmy tylko wciąż pouczała. Założenie karty to była wyrwana kartka z notesu i zapisanie imienia i nazwiska. Nie potrafiła z pamięci polecić?żadnego terapeuty od jąkania więc kazała napisać maila z przypomnieniem - do dziś na niego nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Brak organizacji, szacunku i kompetencji. Być może tytuł profesora zobowiązuje ją tylko do odpytywania studentów. Nie polecam. Najgorsze wydane 200 złotych na "lekarza" w moim życiu.

Nawet nie śmie wystawiać OPINII tak wykształconej i doświadczonej Osobie. Kłaniam się Pani Profesor.

Nawet nie śmie wystawiać OPINII tak wykształconej i doświadczonej Osobie.
Kłaniam się Pani Profesor.

Przecudowna osoba. Lekarz z powołania. Wszystko wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie, a przy tym jest bardzo serdeczna. Polecam.

Wspaniały lekarz😊Jeszcze nigdy dotąd nie spotkałam się z takim podejściem do dzieci i z taką troskliwością 😊mała nie chciała wyjść z gabinetu😄fachowość,rzetelność i wiedza. Szczerze polecam

Fachowość, rzetelność i uprzejmość. Tak można w skrócie opisać tę lekarkę. Doskonały diagnosta, z wiedzą i doświadczeniem. Polecam.