lek. dent. Ewa Piłatowska

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta i fachowość . Pani doktor potrafi znaleźć najlepszy wariant rozwiązania problemów i wykonać leczenie w perfekcyjny sposób. Gorąco polecam a ja i moja rodzina będziemy się leczyć zawsze u Pani doktor.

Lekarz godny polecenia. Miłe podejście do pacjenta, dobry sprzęt i materiały. Wizyta u stomatologa też może być przyjemna i niestresująca. Mistrzyni usuwania! Zawsze można liczyć na przyjęcie (w święta, weekendy)

Rewelacyjna i BARDZO profesjonalna obsługa pacjenta

Rewelacyjna i BARDZO profesjonalna obsługa pacjenta

Lekarz kompetentny,dokładny,ma na uwadze dobro pacjenta.Na pewno nie kasuje podwójnie?polecam moją stomatolog.

mieszane uczucia ... raczej osoba godna polecenia, nie można narzekać, raczej na plus

Przestrzegam potencjalnych pacjentów przed wizytą u tej pani!!!

Przestrzegam potencjalnych pacjentów przed wizytą u tej pani!!!

Uważa się za taniego stomatologa, lecz każda poprawka z jej winy kosztuje nieświadomego pacjenta 2 razy tyle niż wcześniejsza wizyta.

bardzo fachowa i miła obsługa ze strony p .Ewy daje poczucie,że już nie boje sie dentysty tak jak kiedyś.