Ewa Popko

Laryngolog

Pani Popko dokonując radykalnej operacji ucha wewnętrznego uratowała życie mojemu mężowi. Najlepszy laryngolog jakiego znam a trochę ich odwiedziliśmy. Od 19 lat jesteśmy pod profesjonalną stałą opieką pani doktor. DZIĘKUJEMY.

DZIĘKUJEMY.

Wspaniała Pani Doktor!!. Wykazała się dużym profesjonalizmem, rzeczowością, trafną diagnozą w leczeniu mojego gardła. Leczyłam się u wielu lekarzy rodzinnych, którzy twierdzili że mam ropne zapalenie gardła. Każda taka wizyta kończyła się rozkładaniem rąk przez lekarzy i przepisywaniem antybiotyku, jako jedynego leku który może mi pomóc. Tym samym co 3 miesiące lądowałam na antybiotyku i moja odporność przez kilka lat znacznie się osłabiła.Załamana i zrezygnowana swoim stanem zdrowia po ostaniej z takich diagnoz udałam się tego samego dnia do dr. Popko,która stwierdziła że to nie żadne ropne zapalenie gardła ale gronkowiec, wcześniej oczywiście zlecając mi wykonanie wielu badań, by potwierdzić diagnoz, która okazała się trafną. Rozpoczęłam kilku miesięczną kurację, która zakończyła się sukcesem. Zostałam wyleczona!!!!!!!.Dziękuję Pani Doktor.

Pani Ewa nie jest dobrym lekarzem nie zależy jej bardzo na pacjencie operowała mi kiedyś nos i co operacja się nie udała wyglądam tak samo jak przed może i wielu osobom tez schrzaniła i muszę cierpieć dale

Raczej nie polecałabym TEJ PANI DOKTOR PRZYKRE MAM WSPOMNIENIA O NIEJ

Raczej nie polecałabym TEJ PANI DOKTOR PRZYKRE MAM WSPOMNIENIA O NIEJ

Miła i kompetentna pani lekarz, godna zaufania.

Miła i kompetentna pani lekarz, godna zaufania.

Bardzo szorstka w kontakcie, z dzieckiem raczej nie polecam. Przepisane lekarstwa niestety nie pomogly.

Bardzo szorstka w kontakcie, z dzieckiem raczej nie polecam.
Przepisane lekarstwa niestety nie pomogly.

Witam,pani doktor jest naprawde osoba kompetentna i doskonalym lekarzem.Odwiedzilem ponad 20 roznych laryngologow i jedynie pani doktor odkryla co mi dolega na pierwszej wizycie i to bez dodatkowych badan.Nie ukrywala,ze leczenie bedzie dlugotrwale ale skuteczne,jak na chwile widze poprawe i mam nadzieje ze tak bedzie do konca leczenia az do zaleczenia.Pozdrawiam.Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Witam, jestem zadowolony z wizyty. Pani dr zrobiła obszerny wywiad, trafnie postawiła diagnozę(chociaż przyczyna nie miała charakteru laryngologicznego), a zaproponowane leczenie szybko przyniosło ulgę. Polecam.

Pani Doktor jest osobą kompetentną, zna się na rzeczy. Niestety jednak odnoszę wrażenie, że nie radzi sobie z moim problemem (nieżyt nosa). Jestem częstym gościem w gabinecie, za każdym razem płacę po 70zł za wizytę, jednak problem występuje w dalszym ciągu. Pozdrawiam Katarzyna

Dr Popko leczy mnie i moją rodzinę a także wielu moich znajomych z dobrym skutkiem od lat. Chętnie rozmawia, wyjaśnia. Zawsze w razie wątpliwości jest pod telefonem. Ostrzega przed nadużywaniem leków bez recepty i antybiotyków. Mam bardzo dobrą opinię o tym Lekarzu