lekarz Ewa Ptak

Neurolog

1,5

Ta kobieta już dawno nie powinna przyjmować, nakrzyczała na mnie że ma dośc wypisywania skierowań nie przeczytała historii choroby tylko ciągle wrzeszczała że nic od niej nie dostane.. w momencie gdy jej pokazałem karte informacyjną z jej oddziału i historie choroby którą sama prowadziła na oddziale neurologi delikatnie zmiekła ale nic od niej nie uzyskałem poza straconym dniem wolnym w pracy.Wytłumaczyłem "lekarce" że wykryto mi w głowie ziarniaka i że chce zobaczyć czy on się powiększył od ostatniej wizyty w szpitalu ale zbagatelizowała problem.Mam nadzieje że w końcu ktoś tą kobiete pociągnie do odpowiedzialności albo chociaż wyślą ją na emeryture.

Pani Ewa przychodzi do przychodni tylko żeby zaliczyć dniówkę. Jest nieuprzejma i brakuje jej kultury osobistej, a podejście do pacjenta jak za PRL. Nie słucha i ciągle przerywa. Według tej pani szumów usznych nie da się wyleczyć, a po skierowanie na tomograf głowy wysyła do lekarza rodzinnego. Toksyczny człowiek, nie dość że straciłem mnóstwo czasu to do tego zepsuty nastrój na cały dzień.