lek. dent. Ewa Rawska

2,5

Heh, Nie dość, że ta Pani jest droga, to straciłam przez jej nieudolność, aż 3 zęby.Nie potrafi, ani dobrze wypełnić kanałów, ani dobrze wyczyścić zębów przed założeniem plomby, ani nawet usunąć kamienia. Do tego spóźnienia są dość częste u tej Pani. Zachwala ona klinikę na Montelupich, a każdy kto miał coś poważniejszego dobrze wie, że tam nie ma dobrych lekarzy... Nie polecam!

Heh,

Nie polecam!

Byłam u tej Pani kilka razy i leczyłam w sumie dwa zęby. Dolną piątkę kanałowo i siódemkę, którą mam obecnie do ponownego przeleczenia, gdyż ząb został źle wyczyszczony ;/ Ta piątka z kolei po dwóch latach mi się pokruszyła a w innym gabinecie zaproponowano mi resekcję korzenia i ponowne leczenie kanałowe, uargumentowane spartaczoną robotą. Dodam, że posiadam zęby wyleczone lat temu 14 które nadal mi się trzymają, lecz zrobione były przez zdecydowanie dokładniejszego dentystę. Pani oczywiście jest miła i nie można Jej tego odmówić, ale fachowcem raczej jest lichym! Może zmiana okularów na mocniejsze by pomogła w bardziej kompetentnym wykonywaniu dentystycznych czynności.

niby leczyła mi zdrowego zeba który mnie nie bolał i nie było dziury !!! jak najdalej od tej hydry

zrezygnowałam jak poparzyła mnie tą lampą ultrafiletową do utwardzania plomb i miłam 3 krwiste wybroczyny na podniebieniu kobita chyba była zmęczona bo leżała na mnie zamiast stac obok fotela - ale to bolało :/

byłam u tej Pani dr w publicznej placówce, podchodziłam z rezerwą bo dużo się słyszy niepochlebnych opinii o państwowych gabinetach, spotkało mnie miłe rozczarowanie. Pani miła sympatyczna a przy tym kompetentna znająca się na rzeczy. gorąco ją wszystkim polecam!!!

Polecam wszystkim osobom, a zwłaszcza tym, które szukają indywidualnego podejścia do chorego, a nie tylko jego choroby. Jeśli można mówić o kimś, że jest lekarzem z powołania, to z pewnością określenie to jak najbardziej pasuje do dr Rawskiej. Jet to lekarz, do którego wraca się z zaufaniem oddając w profesjonalne ręce.