mgr Ewa Rutkowska

Psychoterapeuta

Nerwica lekowa i natrectw pokonana dzięki spotkaniom w gabinecie pani Ewy. Polecam gabinet pani Ewy w 100%.spotkania w miłej atmosferze z pełnym i profesjonalnym naswietleniem problemu i jak się go pozbyć w miarę szybko.

Trochę o mnie-problemy nawarstwiły się do takiego stopnia, że siła i energia się wyczerpały. Mierzyłam się codziennie tylko z lękami i strachem, a obok izolacja od wszystkich. Całkowita obojętność spowodowała, że przestałam zauważać dobro-problemy brały górę. I ...Próba zawalczenia o lepsze-spotkania. Każdy zgłaszany problem wyciszył się, zniknął. Pojawiły się chęci, których przybywa, jest motywacja. Marzenia, które były poza zasięgiem realizują się. Jestem po stronie zwycięzcy. Polecam bardzo.

Marzenia, które były poza zasięgiem realizują się.
Jestem po stronie zwycięzcy.
Polecam bardzo.

Polecam uczęszczanie na sesje do Pani Ewy. Wskazywanie drogi, zmuszanie do analizowania samego siebie, dokonywania wyborów, wykształcania umiejętności rozróżniania emocji, uczyć, zachowań.. można rozpisywać się godzinami o zaletach spotkań z Panią Ewą. Osobiście byłam już u niektórych psychologów w Koszalinie, ale żaden z nich nie sprostał moim oczekiwaniom, a naprawdę wygórowane nie były. Pani Ewa posiada i wiedzę, i doświadczenie. Miła atmosfera, rzetelna wiedza, rozmowa.. Polecam!

Polecam, osoba bardzo życzliwa i cierpliwa. Mi pomogła. Z czystym sumieniem polecam i radzę aby się nie bać :)

Mialam okazje korzystac wielokrotnie ze wsparcia Pani Ewy przy rozwiazywaniu trudnosci zycia codziennego. Przesympatyczna Pani Psycholog ktora w bardzo profesjonalny sposob i uzywajac konstruktywnych i urozmaiconych metod pomogla mi rozwiazac problemy i podjac wazne decyzje ktore odpowiadaja mojej osobowosci. Majac swiadomosc iz nielatwo jest znalezc dobrego psychologa polecam Pania Ewe, szczegolnie tym ktorzy wykazuja chec pracy nad soba, potrzebuja odwagi do podjecia decyzji i chca sprawiac ze ich zycie staje sie szczesliwe

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Koszalin"?

Jacek Wezgraj

75-900 Koszalin

Andrzej Błahut

Mops
Koszalin

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Oddziały Psychiatryczne
Słoneczna 15
75-642 Koszalin