dr n. med. Ewa Rynarzewska

1,5
1,6
1,4
1,4

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam, arogancka, wyniosła, bezczelna. Traktuje pacjenta poniżająco. Dziwie się, że kogoś takie zatrudniają, widocznie pracodawcy nic lepsi.

Bardzo nieuprzejma Pani doktor. Badania, ktore spokojnie mozna wykonać na 1 wizycie rozkłada na 3. W trakcie konsultacji jest po prostu niemiła, przy dobieraniu soczewek mowiac ze nie widze literek uslyszalam ze to „niemozliwe” i bylo mi sugerowane jakobym klamala (nie wiem w jakim celu). Juz po 1 wizycie bylam zdruzgotana ale postanowilam dociągnąć to do konca. Nie bylo warto, zlecenie na okulary dostalam dopiero przy 3 wizycie gdzie wizyty byly co miesiac

Podzielam wszystkie negatywne opinie. Zdecydowanie najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Od dłuższego czasu nie byłam u okulisty i chciałam zbadać pogłębienie się wady, jednak od tej lekarki wyszłam bez wyników i ze łzami w oczach. Doktorka nie służyła pomocą, oczekiwała, że wszystko powinnam sama wiedzieć. Zostałam potraktowana bez żadnego szacunku podczas badań, nie mówiąc już o jakiejkolwiek dozie wyrozumiałości i empatii. Zachowywała się jakbym przyszła tam, by celowo psuć jej dzień. Zdecydowanie odradzam, szczególnie wrażliwym osobom, lepiej trzymać się od niej z daleka. Ta doktorka wywołuje tylko niepotrzebny stres i strach przed jakimikolwiek dalszymi wizytami w ramach NFZ.

To była najgorsza wizyta u lekarza w moim życiu. Pani doktor nie ma szacunku do pacjenta, całe spotkanie polegało na zadawaniu pytań i próbie upokorzenia mnie, obojętnie co bym odpowiedziała. Nie polecam nikomu.

Byłam drugi na wizycie u tej pani.Myslalam, ze podczas pierwszej wizyty mogla mieć ciężki dzień, przecież zdaza sie każdemu, ale po drugiej wizycie i tym samym podejściu, nie mam ochoty widzieć tę panią po raz kolejny. Przychodze leczyć się u okulisty a po tej wizycie to musiałabym pojsc do psychiatry. Lekarka niemiła, brak szacunku dla pacjenta, przyjmuje z łaski.Dziwię się, ze w tak prestiżowej placówce zatrudniają takiego lekarza.Przeciez psuje opinie całej placówki...pani doktor powinna zrobić miejsce młodszym kolegom z fachu.

Podzielam zdanie Pani Ewe. Pani doktor zamiast podczas jednej wizyty wykonać wszystkie badania każe pacjentowi przyjść po raz kolejny w następnym tygodniu. Badania takie są możliwe do wykonania w jednym dniu, podczas jednej wizyty, o czym przekonałam się zmieniając okulistę również w ramach NFZ. Poza tym według Pani doktor w jednym tygodniu stwierdzona zaćma w następnym już nie stanowi przyczyny złego widzenia. Zalecono mi kropelki za 50zł. Czułam się źle i dlatego zmieniłam lekarza. Pani doktor Rynarzewska jest niemiła, nieżyczliwa, nie dokłada starań aby pomóc pacjentowi. Stanowczo odradzam. Jadwiga.

Wybrałem się po jakimś czasie nie bycia u okulisty na kontrolę i zmianę okularów na dal, oraz pierwsze w życiu do czytania. Szanowna pani Dr na drugiej wizycie (badanie dna oka) kazała się zapisać na kolejną wizytę ? Pytam o okulary, a ona zdziwiona, jakie okulary przecież ostatnio pan dobrze widział. To co ja tam po chleb poszedłem i czekałem jak w piekarni dwie godziny, bo miała opóźnienie, ciekawe w czym. Kategorycznie odradzam!!!

Czekałem na wizytę pod drzwiami 2 godziny. Lekarka zamiast wykonać badania wyprosila mnie z gabinetu bym się umówil na inny termin badania DNA oka bo ona ma opóźnienie i dużo pacjetow. Powiem krótko stara wredna, nie kompetentna baba która bierze siano z nfz za nie wykonanie badania. Przestrzegam przed taka lekarka i jej podejściem do pacjenta.

Dawno się z Panią doktor nie widzieliśmy. Ostatni raz ponad 20 lat temu w szpitalu na ul. Długiej w Poznaniu. Dzięki pani doktor przeszedłem dwie udane operacje. Ja osobiście nie mogę powiedzieć o pani doktor złego słowa choć jak pisałem na wstępie nie widziałem się z panią doktor około 20 lat. Jestem w lekkim szoku czytając tyle negatywnych opinii. Może czas po tylu latach spotkać się znowu. Tylko nie mam pojęcia gdzie pani doktor teraz przyjmuje.

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor, lepiej zdiagnozował mnie lekarz rodzinny. Pani doktor nie była zainteresowana moją choroba tylko kazała przychodzić na kolejne wizyty. Po wizycie personel również nie polecał Pani doktor. W zasadzie czeka mnie kolejna wizyta, mam nadzieję, że trafię na kompetentną osobę. Zdecydowanie nie polecam, stracony czas.