Byłam pacjentka Pani dr. Twierdziła,że mogę zajść w ciążę bez żadnego problemu nawet mając mięśniaka. Obecnie ma ponad 5cm i powinien zostać usunięty dawno i bez szans na dziecko. Nie zostały wykonane żadne badania np amh itd. Obecnie zmieniłam lekarza i okazało się,że 2-3lata temu powinna być operacja a z badań wynika,że o dziecku mogę pomarzyć.Jak można tak leczyć i lekceważyć sprawę. Mięśniak nie został usunięty ponieważ Pani dr stwierdziła,że usuwa się duże a nie małe. Totalna bzdura.Doprowadzila do tego,że wyglądam jak w 6mc ciąży. Bardzo dziękuję za stan w jakim jestem obecnie.

Lekarz z talentem, chodzę do niej od lat ponieważ leczy skutecznie. Minusem jest ogromna liczba pacjentek co wydłuża terminy przyjęć

Wspaniała lekarka, bardzo miła i przede wszystkim bardzo rzeczowa i konkretna. Niczego nie bagatelizuje, odpowie na każde pytanie. Ufam Jej w 100%. Jest moją lekarką od 13lat.

Pani doktor bardzo miła, delikatna, konkretna i kompetentna. Chodząc do niej czułam się swobodnie. Dla kobiety wizyta u ginekologa powinna właśnie tak wyglądać jak u pani doktor Ewy - zero stresu! Moja ciąża była zagrożona a pani doktor poprowadziła ją tak że wszystko skończyło się szczęślwie

bardzo miła osoba, kompetentna, jeśli są problemy z którymi jako lekarz ma wątpliwości jak postąpić bądź też kończy się jej wiedza jako specjalisty kieruje do innych specjalistów za co bardzo sobie ją cenię, nie wyciąga na siłę pieniędzy od pacjentów którym nie wie jak pomóc, od stałych pacjentów bierze mniej pieniędzy jeśli jest potrzeba na usg kieruje do szpitala za co nie bierze pieniędzy!! można do niej dzwonić na komórkę w razie np wątpliwości w czasie zażywania leków bądź dolegliwości. polecam serdecznie