dr Ewa Saniewska

Dermatolog

Polecam, zabieg dr Cyj na wypadające włosy, po 2 tygodniach przestały wypadać, i zmieniły strukturę, z pustych, suchych, nie do rozczesania na normalne.

Dr. Saniewska wyleczyła mnie z trądziku rozowatego. Bardzo doświadczona osoba, sympatyczna, widać, że zależy jej na pacjencie

Miałam bardzo duży problem z wypadaniem włosów i skórą głowy, poprzedni lekarze zbagatelizowali moja sytuację. Doktor Saniewska dobrała skuteczna terapię, która dość szybko rozwiązała mój problem. Bardzo miła Pani, polecam!

Po depilacji woskiem na twarzy wystąpiło u mnie bardzo duże podrażnienie,które po paru dniach zamieniło się w sporą 'plamę' wypełnioną ropą,z wypustkami-coś okropnego.Wybrałam się na wizytę do Dr Saniewskiej.Była dosyć uprzejma,nie wylewna,ale uprzejma.Spojrzała przez dwie sekundy na mój problem i przepisała dwie maści(antybiotyk i steryd).Mimo upływu dwoch tygodni poprawa jest znikoma,przepisane leki są bezskuteczne.Pani Doktor nie poświęciła mi tyle czasu,ile powinna,na 'odwal się' przepisała pierwsze lepsze maści.Zdecydowanie nie polecam.

Może przy trądziku Pani Dr się sprawdza i dobrze podchodzi do sprawy, ale już samo przybycie do gabinetu w ciąży wywołuje u Niej popłoch. Niby uspokaja, że choroba, którą podejrzewa łatwo się leczy (co nie jest prawdą!), daje skierowanie na badania, ale gdy wynik był niejednoznaczny wysłała mnie do innego lekarza. Kolejne badania nie dały jednoznacznego potwierdzenia choroby, ale (jak obiecałam) z wynikami poszłam znowu do dr Saniewskiej. W trakcie wizyty p. Dr dzwoniła do jakiejś znajomej, żeby się z nią umówić na konsultacje, co zrobić w moim przypadku, po czym zaleciła mi ponowne przyjście do siebie po tygodniu, bo wtedy już będzie po konsultacji (a czas jak w większości chorób, miał tu znaczenie). Przy następnej wizycie przepisała mi antybiotyk i stwierdziła, że kolejne wizyty nie będą już konieczne, bo przecież ta choroba tak łatwo się leczy i nie ma żadnego wpływu na dziecko (co jest kompletną bzdurą, o czym dowiedziałam się dopiero w szpitalu w CZMP w Łodzi).

Jestem rok po kuracji, trądzik nigdy nie wrócił, osoba kompetentna i godna polecenia. Dziś idę ponownie z problemem z dłońmi. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Pani doktor jako jedyna podeszła do mojej choroby profesjonalnie. cierpiałam na trądzik w ciężkiej postaci. wcześniej leczyłam się u lekarzy którzy leczyli mnie objawowo bądź stosowali leki nieprzynoszące skutku. co prawda wydałam dużo pieniędzy na leki- ale to była jedyna szansa na wyleczenie- i udało się:) dziś jestem szczęśliwa ze spotkalam na swojej drodzę panią doktor i żałuję że nie trafiłamn do niej wcześniej, bo uniekęłabym szpeczących blizn, które pozostały mi po próbach leczenia porzepdnich "lekarzy". dziś polecam z czystego serca wszystkim moim znajomym i rodzinie Panią doktor, bo wiem, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.

Niekompetentna, łatwo ulega emocjom i próbuje narzucić sposób leczenia, nawet gdy jest ono ryzykowne, niesie ze sobą wiele efektów ubocznych i jest bardzo kosztowne. Fatalne podejscie do pacjenta: postawa pełna braku szacunku.

Zdecydownie polecam. Lekarz bardzo kompetentny. Trafnie stawia diagnozę i stosuje odpowiednie, skuteczne metody leczenia.