lekarz Ewa Sawicka

Dermatolog

2,9
2,9

Lekarka bardzo opryskliwa, niekompetentna, siedzi w gabinecie jak za karę i traktuje pacjentów jak podludzi. Omijać szerokim łukiem

Pani "doktor" oburzona stwierdziła, ze się nie zna na problemach z grzybicą. Wg. niej nie musi bo pacjent przychodzi na wizytę "za darmo" czyt. na NFZ. Coś się tej pani pomyliło chyba. Omijać!

Szczerze polecam! Zawsze trafnie diagnozuje i dobiera leki. Przyjaciolce polecilam pania doktor i jest rowniez zadowolona z leczenia. Osobie w rodzinie poprawnie zdiagnozowala czerniaka skory i poprowadzila do dalszego leczenia. Poza tym bardzo mila, uprzejma i zaangazowana. Poswieca duzo czasu pacjentowi. P.S. Moje leki byly tanie i skuteczne! ;)

P.S. Moje leki byly tanie i skuteczne! ;)

Miała to być moja pierwsza wizyta do której nie doszło.Wizyta była na 19 ,byłem przed czasem a tu niespodzianka jeszcze trzy osoby przede mną. Czekałem około 30 minut a pani doktor cały czas z jednym pacjentem.Może pani doktor ma dużo czasu ale ja płacąc za wizytę chciałbym być przyjętym mniej więcej o umówionej godzinie tymbardziej że miałem ponad 30km do pokonania.Szkoda było tylko mojego czasu.NIE POLECAM

Jak dla mnie słaby lekarz. Wywiad byl przeprowadzony na zasadzie z czym Pani przychodzi, dziękuję, do widzenia. Żadnych wskazówek dotyczących dbania o cerę trądzikowa, czy odstawić jakieś kosmetyki, nic, zero zainteresowania poszukiwaniem przyczyny. Wizyta skończyła się na przepisaniu maści, po której i tak dalej wychodzą krótki.

polecam -:)zawalone plecy trądzikiem leczenie około 3 miesięcy wynik super pozytywny polecam . Co nie którzy piszą anty reklamę ale to chyba konkurencja więc ne patrzmy i nie czytajmy tych negatywów pozdrawiam

28 lat, jesień ubiegłego roku i... znienacka pojawił się trądzik. Najpierw drobne zmiany a potem już coraz gorzej, na całej twarzy, nie mogłam w lustro patrzeć i pogodzić się z tym, bo niby skąd taki problem w tym wieku?? Mam dziecko, męża, pracę bez szczególnych stresów i trądzik, nie zmieniam kosmetyków... Przecież to choroba młodzieży... Pani Doktor przepisuje może nie tanie leki, ale dobre!!! Pierwsza wizyta i lek z pochodną wit. A, następna i po niewielkiej poprawie zmiana leku na inny. Już wiosną moja twarz wyglądała ładnie. Dziś nikt nie powie, że mam jakiekolwiek problemy z trądzikiem. Czasem coś wyskoczy przed miesiączką w ilości 1-2 krostki i też wiem czym je zwalczyć w kilka dni... W ocenach czytałam, że Pani Doktor nie tłumaczy przyczyn... Przy trądziku???? Przyczyn są setki... Stres, hormony, niewłaściwa dieta (oczywiście w zależności od osoby, może być różna), kosmetyki... Mi pomogła bardzo. Ufam jej. Jest przy tym bardzo miła, uprzejma, zawsze elegancka i robi dobre wrażenie. Czasem potrzeba dłuższego leczenia, a najgłupsze co można zrobić to biegać od specjalisty do specjalisty co 2 m-ce. Takie "leczenie" nigdy nie będzie kompleksowe. Czasem potrzeba cierpliwości, zwłaszcza przy problemach dermatologicznych...

ja mialam problem z tradzikiem ktory maniakalnie rozdrapywalam.popieram ze przepisuje drogie i nieskuteczne leki .zbyt dluga i monotonna rozmowa ktora w sumie nie wyjasnila przyczyn oraz nie dowiedzialam sie co tak naprawde mi dolega.poza tym cena za wizyte jest droga i ja osobiscie nie polecam .

Bardzo dobry lekarz miałem kurzajke i ona ją wyleczyła

Bardzo dobry lekarz miałem kurzajke i ona ją wyleczyła

Znakomita specjalistka miła bardzo uprzejma jest lekarzem godnym polecenia.

Znakomita specjalistka miła bardzo uprzejma jest lekarzem godnym polecenia.