lek. dent. Ewa Skafarowska-Łyko

Stomatolog, Ortodonta

Pani doktor bardzo miła, przejęła mnie w trakcie leczenia od innego lekarza, który mi nie odpowiadał i moje ząbki wyglądają teraz pięknie :). Szczerze polecam wszystkim!

Ja byłam z dziećmi tylko na konsultacji na razie,bo musimy poczekać aż wszystkie zęby wyjdą,ale pani doktor zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie,jest bardzo miła,można z nią pogadać nie tylko o zębach,wszystko dokładnie tłumaczy.Na pewno będziemy się u pani doktor leczyć jak przyjdzie czas :)Polecam innym

Cały proces leczenia ortodontycznego u pani dr Ewy Łyko wspominam bardzo dobrze.Przede wszystkim atmosfera w gabinecie jest tak przyjazna, że się nie bałam. Kiedy teraz patrzę w lustro to czasami nie wierzę, że te równe piękne zęby należą do mnie. Polecam wszystkim tym, którzy się boją dentysty !!! Wdzięczna Beata

Leczyłam u Pani Doktor swoją córkę, a potem syna i uważam, że była to najlepsza decyzja. Jest miła, uprzejma a przede wszystkim niebywale profesjonalna w tym co robi. Bardzo polecam!!! Mama Ali i Kuby

Bardzo polecam!!!
Mama Ali i Kuby

Polecam bo jestem zadowolona,już po dwóch miesiącach od założenia aparatu są ogromne efekty,więc myślę że było warto tu przyjść.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Racibórz"?

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)

ulica Podwale 14/4

Ryszard Jaremczak