lek. dent. Ewa Skafarowska-Łyko

Stomatolog, Ortodonta

Pani doktor bardzo miła, przejęła mnie w trakcie leczenia od innego lekarza, który mi nie odpowiadał i moje ząbki wyglądają teraz pięknie :). Szczerze polecam wszystkim!

Ja byłam z dziećmi tylko na konsultacji na razie,bo musimy poczekać aż wszystkie zęby wyjdą,ale pani doktor zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie,jest bardzo miła,można z nią pogadać nie tylko o zębach,wszystko dokładnie tłumaczy.Na pewno będziemy się u pani doktor leczyć jak przyjdzie czas :)Polecam innym

Cały proces leczenia ortodontycznego u pani dr Ewy Łyko wspominam bardzo dobrze.Przede wszystkim atmosfera w gabinecie jest tak przyjazna, że się nie bałam. Kiedy teraz patrzę w lustro to czasami nie wierzę, że te równe piękne zęby należą do mnie. Polecam wszystkim tym, którzy się boją dentysty !!! Wdzięczna Beata

Leczyłam u Pani Doktor swoją córkę, a potem syna i uważam, że była to najlepsza decyzja. Jest miła, uprzejma a przede wszystkim niebywale profesjonalna w tym co robi. Bardzo polecam!!! Mama Ali i Kuby

Bardzo polecam!!!
Mama Ali i Kuby

Polecam bo jestem zadowolona,już po dwóch miesiącach od założenia aparatu są ogromne efekty,więc myślę że było warto tu przyjść.

jeśli chcesz starcić kupę pieniędzy i nie doczekać się efektu leczenia ... zapraszam do Pani Ewy :)

Pełny profecjonalizm, rzeczowaść i kompetencja, a do tego zwyczajna ludzka uprzejmość i duża kultura osobista. Zostałam przeleczona stomatologicznie i ortodontycznie, efekty leczenia doskonałe. Leczenie w tym gabinecie było optymalną decyzją. Gorąco polecam !!!

Niedawno zakończyłam leczenie i jestem bardzo zadowolona z efektów!!! To był kawał dobrej roboty! Ponadto panuje tam świetna atmosfera zarówno ze strony pani Doktor, która zawsze z uśmiechem tłumaczyła mi kolejne etapy leczenia, jak i ze strony pani Asystentki także zawsze miłej i uśmiechniętej.Jak najbardziej polecam!!!

Jestem pacjentką Pani dr Ewy, co mogę powiedzieć to na pewno to, iż jest ona profesjonalistą w dziedzinie ortodoncji. Jest osobą kompetentną, rzetelną, przesympatyczną z dużą dozą poczucia humoru i optymizmu, konkretną oraz szczerą ( nie obiecuje cudów tylko zawsze mówi jak jest i co można osiągną w konkretnym przypadku leczenia i oczywiście jaki będzie efekt końcowy). Pani doktor jest osobą zaangażowaną w to co robi i nie boi się trudnych przypadków. Personel pracujący z Panią dr jest bardzo dobrze przygotowany, zorganizowany, życzliwy i miły, szczególnie Pani asystentka stomatologiczna, która wprowadza aurę spokoju, rozwiewa lęki i zawsze jest bardzo pogodna. Moim zdaniem pani dr Ewa Skarafowska-Łyko powinna jeszcze mieć drugą specjalizację jako psycholog, gdyż ma wspaniale bardzo ciepłe, życzliwe podejście do pacjenta :) aż się chciało jeździć na te wizyty. Mogę powiedzieć, że dla mnie jest ona "dobrą wróżką", która spełniła moje małe marzenie o pięknym uśmiechu:) Mam nadzieję, że ząbki się nie poprzesuwają ;p Dziękuję raz jeszcze pani Ewo. Polecam jak najbardziej !!!

Zdecydowanie polecam. Jestem juz po zakonczonym leczeniu ortodontycznym - sama nie mogę uwieżyć jakie mam teraz piękne zęby. Pozbyłam sie moich kompleksów i nabrałam wiary w siebie, to wspaniałe uczucie. Leczenie u Pani dr Ewy Skafarowskiej-Łyko to była moja najlepsza decyzja w życiu.