lekarz Ewa Skinderowicz

Endokrynolog

2,9

Nie polecam, Bardzo nie uprzejmą osobą, omijać ten gabinet z daleka, jestem bardzo nie zadowolona z wizyty.

Witam. Nie polecam, ponieważ bardzo nie miła obsługa, nie słuchanie pytań pacjenta, nie godny polecenia, zachowanie tak nie mile ze chce się wyjść i już nie wrócić tam. Opryskliwe odpowiedzi i brak wytłumaczenia o tym co pacjent chciałbym spytać, brak uprzejmości. To była ostatnia wizyta tam. Dziekuje.

Dziekuje.

Bylam na wizycie w lipcu. Jestem bardzo zadowolona. Mam uregulowane chormony, po 3 latach niewiadomej. Cena przyzwoita (lekarz nie kaze placic za wizyte,gdzie pokazuje sie tylko wyniki)

Nie polecam. Lekarka bardzo lekceważąco traktuje pacjenta (jedno z moich pytań lekarka skwitowała pytaniem czy skończyłam studia dzienne czy zaoczne). Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta to tylko strata czasu i pieniędzy. Nie polecam.

Szkoda słów! Lekarz potraktował mnie bardzo lekceważąco, widocznie przysięga Hipokratesa go nie obowiązuje.

Jestem bardzo zadowolona . Same plusiki . W trakcie leczenia tarczycy schudłam do tej pory 19 kg za pół roku . Jak dla mnie ocena dla P. Ewy 5

Jestem bardzo zadowolona .
Same plusiki .

odradzam wszystkim tego lekarza ,nieuprzejma,poswięciła mi 5 minut w gabinec

odradzam wszystkim tego lekarza ,nieuprzejma,poswięciła mi 5 minut w gabinec

Moja pierwsza wizyta u lekarza endokrynologa z badaniami, które sobie wcześniej sam zrobiłem. Najpierw historie chorobowe, potem wywiad rodzinny (ważny !!!), następnie badania (USG). Wywiad szczegółowy, analiza wyników badań szczegółowa i zrozumiała dla pacjenta. Jedyna uwaga z mojej strony to odczucie średniej reakcji na uwagi pacjenta, przypuszczenia i sugestie (oprócz USG tarczycy prosiłem o zrobienie USG nerek i miałem zrobione tylko USG tarczycy.) Podjeście Pani doktor fachowe, odpowiedzialne, dokładne. Osoba życzliwa, otwarta, miła i sympatyczna. Ogólna ocena 4.8

Podjeście Pani doktor fachowe, odpowiedzialne, dokładne.
Osoba życzliwa, otwarta, miła i sympatyczna. Ogólna ocena 4.8

Nie polecam tego lekarza nie odpowiada na pytania pacjenta.

Nie polecam tego lekarza nie odpowiada na pytania pacjenta.

wszystko w najlepszym porządku, polecam!

wszystko w najlepszym porządku, polecam!