dr Ewa Skóra

Kardiolog

Trafiłam do Pani Doktor po badaniu ekg, które wskazywało na podejrzenie zawału. Pani Doktor dokładnie przyjrzała się wynikom, wyjaśniła mi szczegółowo jak się je czyta czego nie zrobił wcześniej żaden lekarz. Dzięki temu wiem już na co zwracać uwagę. Skonsultowała te wyniki również z 2 innymi lekarzami, którzy potwierdzili jej diagnozę- wykluczyła zawał, ale nie zakończyła na tym wizyty. Przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad pod katem ewentualnych chorób serca i nie tylko żeby wiedzieć co ze mną dalej zrobić. Pani Doktor była bardzo miła, konkretna, cierpliwa i zaangażowana, poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba przez co wizyta mogła wydawać się długa, ale to raczej mogło przeszkadzać jedynie pacjentom oczekującym pod gabinetem. Ja jestem zadowolona, czułam się wyjątkowo zaopiekowana. Za co z całego serca dziękuje!

Czuję się świetnie zaopirkowany. W porównaniu do poprzednich wizyt u innych internistów, ta Pani Doktor jest rewelacyjna.

Witam, moja opinia nie będzie najlepsza. Może to kwestia miejsca i przepracowania a może pasją pani doktor nie jest Interna. Trudno mi ocenić kompetencje ale miałem wrażenie, że nie chce mi pomóc i wchodzi ze mną w jakąś bezsensowną polemikę, jest drażliwa, mimo że mogła się posiłkować licznymi wynikami badań, które już były zrobione. Najgorszy był sposób bycia i stosunek do pacjenta. Przychodzę do lekarza bo cierpię i potrzebuję pomocy i nie chcę wychodzić w gorszym stanie niż przyszedłem a po tej wizycie tak niestety było:(

Przepraszam, ale lekarz to powinien łaskawie spojrzeć na pacjenta i wysłuchać go. Jak człowiek nie posłucha i się nie przyjrzy to nie zdiagnozuje. Nie wiem co z tym powołaniem i byciem miłym ale ja tego osobiście nie doświadczyłam.

Bardzo przykro mi wystawiać taką opinię ale albo trafiłem na gorszy dzień Pani Doktor albo jej kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. Otrzymałem to co chciałem (recepta)a ale w bardzo nieprzyjemnej atmosferze).

Wspaniała osoba z właściwym podejściem do KAŻDEGO pacjenta.Prawdziwy lekarz z powołania. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor, wdzięczna pacjentka.

bardzo miła prawdziwy lekarz z powołania

bardzo miła prawdziwy lekarz z powołania

pani doktor jest dopiero stażystką- ale z tego co wiem od innych pacjentów już kilka lat pracuje w Aninie , ja trafiłam do Instytutu z zawałem i pani dr. Skóra była moim lekarzem, naprawdę wspaniała, bardzo mądra , skromna dziewczyna( przepraszam za tą dziewczynę ale pani doktor jest bardzo młodziutką osobą )i właśnie mimo że młoda: bardzo kompetentna, cierpliwa (aż do bólu można by powiedzieć)wyrozumiała, umiejętności i wiedza fachowa na bardzo wysokim poziomie - dzięki pani doktor czułam się dobrze w szpitalu , tacy powinni być wszyscy lekarze !!! pozdrawiam ...

pozdrawiam serdecznie panią doktor, jest pani wspaniałym człowiekiem i lekarzem z powołania