lek. dent. Ewa Sojan

Chirurg stomatolog

Dziekuje Pani doktor za zniszczenia mojej jedynki, skonczylo sie to leczeniem kanalowym. Nie powiem bo Pani doktor jest mila i sympatyczna ale niestety mojego zeba nie dalo sie juz uratowac. Tyle w temacie bo nawet szkoda slow.

Serdecznie polecam wszystkim. Pani Doktor to profesjonalistka. Od początku do końca tłumaczy jak będzie przebiegał proces leczenia. Z gabinetu zawsze wychodzę zadowolona. Zawsze panicznie bałam się wizyt ale odkąd leczę zęby u Pani Doktor strach przeminął.

Pani dr jest bardzo kompetentna, rzeczowa, delikatna i przede wszystkim skuteczna. W sytuacjach gdy inni lekarze stawiali złą diagnozę i odsyłali mnie do kolejnych "kolegów po fachu", pani dr od razu postawiła trafna diagnozę.

Jestem pacjentem p. Sojan od paru lat. Ostatnio p. Sojan ujęła mnie swoją postawą przyjmując mnie bez rejestracji, w trudnej dla mnie sytuacji bólowej. W okresie gorączki przedświątecznej, poświęciła mi prywatny już czas. Działania przyniosły ulgę, a ja jestem bardzo zadowolony. W moim odczuciu uprzejmość, poświęcony czas, zaangażowanie bezwzględnie zasługują na wysoką ocenę. Planowanie leczenia, kompleksowy ogląd stanu pacjenta sprawiają, że można p. stomatolog polecić.

Jestem pacjentem p. Sojan od paru lat.
Ostatnio p. Sojan ujęła mnie swoją postawą przyjmując

Polecam serdecznie. Lekarka bardzo miła i uprzejma. Tłumaczy z sercem i zaangażowaniem wszystko co robi. Nie trzeba czekać długo na termin.

Wszystkie wątpliwości i pytania pacjenta zostają wyjaśnione i zrozumiale wytłumaczone. Pani stomatolog podaje wskazówki, na co należy zwrócić uwagę, o co zadbać, w co warto zainwestować itp. Usługi są wysokiej jakości, dość sprawnie przeprowadzone. Polecam!

ta lekarka została mi polecona przez koleżankę.Jestem bardzo zadowolony.Teraz korzysta również moja żona, dzieci i teściowie. Nie mamy się na co skarżyć.Obsługa jest fachowa i serdeczna. Czasem trzeba długo czekać pod gabinetem, bo kolejki są długie. Moich teściów ujęła protezami wykonanymi w ramach NFZ.Reszta naszej rodziny na szczęście jeszcze z protez nie korzysta, ale zęby leczymy i nauczyliśmy się o nie dbać dzięki p.doktor.Ona uczy pacjentów jak myć zęby i to jest b ważne.Polecam

Nie mamy się na co skarżyć.Obsługa jest fachowa i serdeczna.
Czasem trzeba długo czekać pod gabinetem, bo kolejki są długie.

Właściwie nie powinienem polecać usług Pani Doktor. Powód jest oczywisty - kolejki do Jej gabinetu i tak są czasem zbyt długie. Od wielu lat leczę/kontroluję stan moich "siekaczy" u P. Sojan i stwierdzam, że jej praca cechuje się dużym profesjonalizmem. Potrafi długo, cierpliwie walczyć o zęba, a przecież jest to w sumie ciężka, niełatwa i niosąca nierzadko duże ryzyko praca. Można też dowiedzieć się więcej o medyczno-technicznych szczegółach problemu (na ile pozwala na to czas). Koszty usług są naturalnie różne, jednak daje się odczuć duży margines "wyrozumiałości". Jedyną wadą nie do końca zawinioną i przewidywalną u P. Dr jest fakt zbytniego zagęszczenia wizyt poszczególnych pacjentów w krótkich przedziałach czasu, co sprawia, że kiedy dochodzą do tego "niespodziewane, nagłe przypadki" czas oczekiwania robi się bardzo długi; i wpływa to także niewątpliwie na zmęczenie Lekarza. Podsumowując - lecząc się u Dr Ewy Sojan jesteśmy w dobrych rękach. Pzdr! M.S.

wszystkie zastosowane plomby, uzupełnienia w ubytkach nadal od 7 lat niezmiennie służą - solidna, perfekcyjna robota!

zdecydowanie nie polecam,pani doktor niemila i na pytania pacjenta odpowiada ze w kolejce czeka duzo pacjentow i nie ma czasu.