Ewa Solska

Witam wszystkich serdecznie jestem mamą 4 dzieci i z ręką na sercu polecam panią dr.Solska wyciągła mi moje dziecko z choroby u mojej 3 letniej córki lekarze z GCMD w Katowicach podejrzewali góza śródpiersia tylnego dla nas usłyszeć taka diagnozę to był wyrok tylko pani dr. umiała dociec co tak naprawdę dziecku jest dziś moja córka ma 14 lat i jest można powiedzieć zdrowa za co ogromnie Pani dr.dziękujemy . Pani dr. Solska jest wspaniałym lekarzem ma super podejście do dzieci zawsze z uśmiechem po prostu ANIOŁ 😘😘😘😘😘

Nikomu nie polecam tego lekarza. Brak uprzejmości, wszystko załatwiane z pretensjami. Dowiedziałem się, że mam nie dokarmiać dziecka pomimo iż w piersiach nie ma pokarmu. Skoro jest głodna to mamy to ignorować. Kompletny brak kompetencji.

Wspaniała Pani doktor. Moje 2 pociechy leczę u niej. Jeżdzę przez pół Katowic tylko do niej. Polecam jej zaufac Żadne pierwsze kroki- doświadczona.

Żadne pierwsze kroki- doświadczona.

Niestety nie mogę polecić. Uprzejma osoba, serdecznie odnosząca się do dzieci, jednak kompetencje pozostawiają sporo do życzenia - zwykłe przeziębienie zamieniło się w zapalenie płuc. Same zalecenia również były co najmniej dziwne - Np. Przemywanie nosa solą fizjologiczną przed aplikowaniem roztworu soli morskiej

Jeśli szukasz tylko miłego lekarza to polecam. Pani dr jest bardzo miła i życzliwa. Ma dobre podejście do małego pacjenta. Ale niestety do trzech razy sztuka. Kiedy przy zwykłej infekcji gardła (katar bez gorączki i kaszlu) przepisała antybiotyk (mój syn ma 8 m-cy) postanowiłam zmienić lekarza. Dwie pierwsze wpadki nie były tak rażące choć już wtedy moja głowa była pełna wątpliwości co do kompetencji Pani doktor: 1. W pierwszym m-cu życia synka - przy zaparciach kazała podawać wodę na czczo przed jedzeniem (a kiedy jest na czczo u noworodka?) 2. ...

2. Po 4 m-cu zaproponowała na dzień dobry zrobić dziecku zupkę wielowarzywną na mięsku (a gdzie pierwsze kroki, powolne oswajanie).

Rewelacyjna pani doktor ma podejscie do dzieci ,zawsze usmiechnieta , pelna humoru az milo super lekarz nigy bym niezamienila pani doktor na inna :)

Bardzo dobra lekarka z dobrym podejściem do małych pacjentów,zawsze uśmiechnięta,życzliwa i umiejąca przekazać wszelkie informacje i rady rodzicom( opiekunom ).

To wyjątkowy lekarz,jakich niestety coraz mniej.Pełne zaangażowanie,świetne podejście do małych pacjentów.Nawet dzieci,które nie chcą współpracować potrafi tak zagadać ,że nawet się nie obejrzą,a już są zbadane.Wszystko spokojnie ,bez bólu i krzyku.Nic tylko polecać