lekarz Ewa Stachowiaklekarz Ewa Stachowiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

lekarz Ewa Stachowiak

Pediatra

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Na początku kariery zawodowej do 2008 roku związana z Oddziałem Dziecięcym ...

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Na początku kariery zawodowej do 2008 roku związana z Oddziałem Dziecięcym oraz Oddziałem Noworodkowym Szpitala w Śremie.

1999 - specjalizacja I stopnia z pediatrii
2007 - specjalizacje II stopnia z pediatrii

Obecnie działalność w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w zakresie Pediatrii.

- Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
- Posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności zawodowe
- Uczestniczy w zjazdach i sympozjach pediatrycznych oraz alergologicznych
- Główne zainteresowanie praktyczne i kliniczne skupiają się wokół aspektów alergologicznych i pulmonologicznych schorzeń wieku dziecięcego
- Oferuje również diagnostykę USG w zakresie pediatrycznym

Diagnostyka USG:
- jama brzuszna
- układ moczowy
- tarczyca
- węzły chłonne

Przemiła pani doktor i bardzo kompetentna. Takie podejście do małych pacjentów i ich rodziców w dzisiejszych czasach to skarb! Godna polecenia, zaufana pani doktr. Dziękuję raz jeszcze.

Przesympatyczna osoba, lekarz z powołania i w odpowiedniej specjalizacji. Bardzo uczynna i miła. Kompetentna osoba niosąca pomoc. Na prawdę warto polecić Panią doktor, dziękujemy!

Taktowna i kompetentna. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę polecać wszystkim znajomym. pozdrawiam

Bardzo mila i sypatyczna pani Dr. zawsze mojej corce po moze. Zawsze trafiona djagnoza i leki a jak trzeba to i badania zleci

Szukałam lekarza, Pani Stachowiak miała dobre opinie, a każdy z rodziców chce jak najlepiej dla swoich dzieci. Po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny. Pani doktor przyjazna małemu pacjentowi i widać że ma dużą wiedzę i doświadczenie - wzbudziła moje zaufanie i cieszę się, że jest tak świetnym pediatrą bo diagnoza i proces leczenia przynoszą efekt !

Wciąż poszukujesz "Pediatra Śrem"?

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem
Zbrudzewo ul.Wiejska
Wybickiego 24

ulica Nadbrzeżna 1/C 2
63-100 Śrem

Śrem
Przychodnia Lekaarzy Rodzinnych "Zdrowie"
ulica Poznańska 34 A
62-035 Kórnik