lekarz Ewa Stachowiaklekarz Ewa Stachowiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

lekarz Ewa Stachowiak

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Na początku kariery zawodowej do 2008 roku związana z Oddziałem Dziecięcym ...

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Na początku kariery zawodowej do 2008 roku związana z Oddziałem Dziecięcym oraz Oddziałem Noworodkowym Szpitala w Śremie.

1999 - specjalizacja I stopnia z pediatrii
2007 - specjalizacje II stopnia z pediatrii

Obecnie działalność w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w zakresie Pediatrii.

- Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
- Posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności zawodowe
- Uczestniczy w zjazdach i sympozjach pediatrycznych oraz alergologicznych
- Główne zainteresowanie praktyczne i kliniczne skupiają się wokół aspektów alergologicznych i pulmonologicznych schorzeń wieku dziecięcego
- Oferuje również diagnostykę USG w zakresie pediatrycznym

Diagnostyka USG:
- jama brzuszna
- układ moczowy
- tarczyca
- węzły chłonne

Bardzo troskliwa i miła w kontakcie Pani doktor niezależnie czy przyjmuje prywatnie czy w przychodni, dobry kontakt z dzieckiem, wnikliwie słucha, nie bagatelizuje, pomocna i życzliwa.

Przemiła pani doktor i bardzo kompetentna. Takie podejście do małych pacjentów i ich rodziców w dzisiejszych czasach to skarb! Godna polecenia, zaufana pani doktr. Dziękuję raz jeszcze.

Przesympatyczna osoba, lekarz z powołania i w odpowiedniej specjalizacji. Bardzo uczynna i miła. Kompetentna osoba niosąca pomoc. Na prawdę warto polecić Panią doktor, dziękujemy!

Taktowna i kompetentna. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę polecać wszystkim znajomym. pozdrawiam

Bardzo mila i sypatyczna pani Dr. zawsze mojej corce po moze. Zawsze trafiona djagnoza i leki a jak trzeba to i badania zleci

Szukałam lekarza, Pani Stachowiak miała dobre opinie, a każdy z rodziców chce jak najlepiej dla swoich dzieci. Po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny. Pani doktor przyjazna małemu pacjentowi i widać że ma dużą wiedzę i doświadczenie - wzbudziła moje zaufanie i cieszę się, że jest tak świetnym pediatrą bo diagnoza i proces leczenia przynoszą efekt !

Pani doktor Stachowiak ma niesamowite podejście do mojego synka, jest niezmiernie cierpliwa i miła, stawia trafne diagnozy ( choć wizyta była już jakiś czas temu ). Jako młody ojciec i pierwsze nasze dziecko z małżonką szukaliśmy informacji gdyż każdy rodzic obawia się o bezpieczeństwo maluszka, po przeczytaniu tu opinii i rozmowie telefonicznej umówiliśmy wizytę i nie żałujemy. Bardzo profesjonalne podejście lekarza, na reszcie czujemy się bezpieczni gdy synek jest pod opieką Pani Ewy. Dziękujemy

Serdeczna, z bardzo dobrym podejściem do małych pacjentów, kompetentna. Działa szybko, zawsze chętna do pomocy. Antybiotyki zapisuje w ostateczności, monitorując stan malucha na wyznaczonych na czas kuracji wizytach.

Pani Doktor leczy moją Córkę od początku Jej życia, żaden z lekarzy u których bywaliśmy nie dobierał tak trafnie leków i nie diagnozował tak trafie stanu dziecka jak Pani Doktor Ewa. Ufam Pani Doktor w 100%, jest świetna jako lekarz i jako Człowiek. Polecam wszystkim Panią Doktor!

Polecam. Kompetencje, fachowość i uprzejmość to cechy którymi wyróżnia się Pani Doktor. Nie stwarza również problemów w kierowaniu małych pacjentów na dalsze szczegółowe badania.