mgr Ewa Stachowiak

Psycholog, Psychoterapeuta

2,9

Pani Ewa była moją terapeutką przez ponad rok, w związku z pojawieniem się u mnie anoreksji. Darzyłam ją zaufaniem, wierząc, że terapia pomoże mi rozwiązać moje problemy. Dawało mi to złudne poczucie bezpieczeństwa, podczas gdy mój stan zdrowia się pogarszał. Dopiero po wyjeździe na studia i zmianie terapeuty zrozumiałam, że terapia u Pani Ewy była nie tylko stratą czasu (dojeżdżałam godzinę) i pieniędzy, ale była tym, co pozwoliło mojej chorobie w pełni się rozwinąć. Podjełam leczenie w bardzo wczesnym stadium choroby i jestem przekonana, że gdybym trafiła do innego terapeuty, udałoby mi się uniknąć dojścia do bardzo groźnego stadium i długofalowych konsekwencji, z którymi pewnie będę zmagać się do końca życia. Z innym terapeutą, który przyjął zupełnie inne podejście, mój stan stopniowo się poprawił. Pani Ewa, mimo wielu spotkań, nie potrafiła rozpoznać toksycznej relacji i zamiast pomóc mi się od niej odciąć, pchała mnie w jej kierunku. Zdecydowanie odradzam korzystania z usług Pani Ewy.

Pani Ewa bardziej szkodzi niż pomaga, dziecko po wizytach jest jeszcze bardziej rozkojarzone, niepewne. Błędna ocena, przekłamywanie faktów zdaje się być standardem w podejściu tej Pani. Jeśli chcesz pomóc dziecku, trzymaj się z daleka od tej "psycholog"

Podobna sytuacja u nas. Pani Ewa już podczas pierwszej wizyty sformułowała kategoryczną, jednoznaczną opinię, ktora później okazała sie być mylna, nietrafiona i krzywdząca.

Leczyłam się u Pani Ewy parę dobrych lat temu. Jestem jej bardzo wdzięczna!!! Podejściem, zaangażowaniem, cierpliwością dotarła do mnie mimo tego,że nie było to takie proste. pełen profesjonalizm

Rewelacyjny psycholog; widać praktykę i zaangażowanie w temat, wiedza i super podejście do dzieci, konkretna osoba, wymaga zaangażowania i współpracy rodziców co w przypadku naszego syna bardzo się sprawdziło, choć łatwo nie było.

Zakończyłam kilkuletnią psychoterapię u Pani Ewy; wyciągnęła mnie z dna anoreksji i depresji. Przeszłam wcześniej wielu terapeutów jednak podejście Pani Ewy, jej kompetencje, jakiś dar wyciągania wniosków z moich nieposkładanych myśli chyba było kluczem do mojego nowego zycia. Dziękuję i polecam, nawet tym co nie mają już wiele nadziei.

Pani Ewa nie koncenruje uwagi na problemach zglaszanych przez rodzicow. Stawia diagnoze na pierwszej wizycie i pomimo zmian symptomow w trakcie terapii nie zauwaza ich i nie modyfikuje postepowania. Dopiero po zmianie terapeuty zauwazylismy jak bardzo sie mylila. Stan dziecka po jej terapii znacznie sie pogorszyl. Przestrzegam przed tepia u tej Pani.

Uczęszczałam na terapię do pani Ewy przez ponad rok, mimo ciągłego pogarszania się mojego stanu. Teraz pozostaję pod opieką innego terapeuty i dopiero uświadamiam sobie, jakie szkodliwe przekonania wpoiła mi pani Ewa, drastycznie obniżając przy tym moje poczucie własnej wartości. Niewłaściwe metody leczenia przedłużyły moją traumę i wciąż zmagam się z problemami.

Pan Ewa jest osobą ciepłą,życzliwą,kontaktową.Bez skrępowania potrafię się jej zwierzać z problemów,co u poprzenich psychologów w trakcie hospitalizacji nie było możliwe.Miałam naprawdę ciężkie dzieciństwo,i wcześniej po wizycie u innych psychologów reagowałałam smutkiem i cały czas chodziłam przybita.Leczę się na depresję i polecam wszystkim z podobnym problemem.