lekarz Ewa Stawowa-Maleszka

Leki nie zawsze trafione ale nigdy nie odmawia pomocy i jeśli tylko jest w domu to przyjmie. Leczyła niejednokrotnie moje dzieci, choć z córką jej nie wyszło, tylko że to nie jej wina, narazie nikt nie umie sobie poradzić z jej chorowaniem. Polecam.

:-) Dr Ewa Stawowa-Maleszka, która jest świetnym fachowcem, wzbudza bardzo duże zaufanie nie tylko wśród małych pacjentów. Zawsze uśmiechnięta i miła. Nigdy nie odmawia pomocy.

:-)

tak jak juz państwo zauwałyli na ankiecie...

tak jak juz państwo zauwałyli na ankiecie...

Pani doktor jako jedyny lekarz w okolicy przebadała mojego syna nie wypuszczając go w sobotni wieczór z diagnozą: prosze poczekać do poniedziałku, zrobimy badania bo teraz to trudno określić co mu jest, podczas gdy mój 6 miesięczny syn miął 39 gorączki. Przemiła i jak widać lubiąca dzieci. Leczy mojego syna dopiero 3 miesiące, ale póki co jestem zadowolona, ze trafiliśmy pod Jej opiekę.

Raczej bym nie polecała,gdyż leczenie mojego syna sprawiało Pani Doktor dużo problemów.