dr Ewa Szczecińska

Psychiatra

We mnie Pani Doktor wzbudziła zaufanie. Zastosowała dobre leki, a przede wszystkim poświęciła mi dużo czasu. Jestem zadowolona z rozmowy z tą lekarką.

Pani doktor jest miła, sprawia wrażenie sympatycznej jednak w całości mam wrażenie, że kiedy nie rozumie pewnych rzeczy (nie wszyscy muszą rozumieć jeśli kogoś cos takiego nie spotkało) podchodzi do sprawy płytko nie zglebia sie w istotę problemu. A czasem szczegóły wiele wnoszą ale może to przez to, że pani doktor ma tyle pracy...choć nie zwalnia jej to od traktowania prywatnych pacjentów w taki sposób

super doktor potrafi dotrzec do czlowieka i zawsze ma czas dla pacjeta gdy jest taka potrzeba polecam.

pani ewa szeszyńszka jest bardzo ulubionym lekarzem i bardzo dobrym monika

pani ewa szeszyńszka jest bardzo ulubionym lekarzem i bardzo dobrym monika

polesam tą panią moje dziecko ma na imię ewa i było w szpitalu psychiatrycznym i pani doktur ewa szczecińska umiała ewe uspokoisz jak miała ataki agresji moje dzieci lubią tą panią

chodze z dzieckiem do pani doktor juz dluzszy czas tylko dlatego, ze nie mam za bardzo innego wyjscia-nie ma za duzego wyboru w radomiu psychiatrow dzieciecych, a czasami potrzebuje jakiegos papierka os psychiatry. pani doktor owszem jest mila, ale pacjentow nie traktuje powaznie. jest za bardzo zabiegana i ciagle czegos zapomina, przez to wydaje sie byc malo kompetentna. gdybym miala wybor, to zapewne bym zmienila lekarza.

gdybym miala wybor, to zapewne bym zmienila lekarza.

polesam tą panią ta pani duzo pomogła nam

polesam tą panią ta pani duzo pomogła nam

PO KILKU LATACH OBSERWACJI PRACY TEGO LEKARZA:OSOBISTEJ,RODZINY,ZNAJOMYCH STWIERDZAM ,ŻE PANI DOKTOR SZCZECIŃSKA JEST BARDZO DOBRYM PSYCHIATRĄ .CIESZĘ SIĘ ,ŻE MOGĘ KORZYSTAĆ Z JEJ POMOCY.TO MĄDRY LEKARZ I DOBRY CZŁOWIEK.CZASEM JAK KAŻDY Z NAS MOŻE BYĆ PO PROSTU ZMĘCZONA.A CZASEM JAK KAŻDE LECZENIE MOŻE WIĄZAĆ SIĘ Z DYSKOMFORTEM.NIE CHODZIMY CHYBA DO LEKARZA PO TO BY NAM TYLKO POTAKIWAŁ.DLA NIEJ LICZY SIĘ DOBRO PACJENTA.

zawdzięczam jej to że żyję ,a moja rodzina dużą poprawę funkcjonowania.

zawdzięczam jej to że żyję ,a moja rodzina dużą poprawę funkcjonowania.

dr Ewa Szczecińska jest bardzo dobrym lekarzem Ewa Szczecińska poleszam

dr Ewa Szczecińska jest bardzo dobrym lekarzem Ewa Szczecińska poleszam