lekarz Ewa Szczepańska

Alergolog, Pediatra

Przyjechałam do Pani Doktor z synem, u którego zaczęły się objawy alergii. Doktor wytłumaczyła problem, podała kilka ścieżek rozwiązania bardzo skrupulatnie i zrozumiale. Wywiad został przeprowadzony bardzo dokładnie, a Pani Doktor równie dobrze słuchała tego co mam do powiedzenia o objawach. Podejście do dziecka- świetne. Wyszliśmy z wizyty ze szczegółowymi zaleceniami i wskazówkami. Polecam!!

Polecam dr.Szczepańska...Bardzo dobre podejście do dzieci,jako jedyna pomogła mojemu synowi i są efekty...Jeżdżę regularnie i każda wizyta jest fachową i z konkretnymi badaniami

Ja nie polecam nikomu kto ma nietypowe objawy choroby dziecka , lekarz może i zna się na alergii skórnej i typowych jej objawach ale w sprawie kaszlu i astmy nie polecam ,odradzam .U mojego dziecka złe rozpoznanie ,pół roku faszerowania sterydami , na moje sugestie ,że dziecku to nie pomaga i jest od tego agresywne , stwierdziła ,że to nie możliwe i to nie ma wpływu na dzieciaka.Mimo przyjmowania systematycznie w ziewów, kaszel był nadal i dziecko ciągle chorowało.Udałam się do innego alergologa tam zlecono mi jeszcze badania laryngologiczne i okazało się ,że powodem kaszlu był trzeci migdał i prawdopodobieństwo refluksu....... Osobiście mam złe zdanie o Pani doktor i nie polecam .

Bardzo fachowa i przy tym uprzejma. Potrafi wytłumaczyć i wysłuchać. Dokładnie o wszystko wypyta, podczas wizyty miałam poczucie, że ten czas spędzony w gabinecie jest zarezerwowany wyłącznie dla mnie, a nie jak to się czasem zdarza - szybciutko bo inni czekają. Mojej córeczce bardzo pomogła, a było przed nią wielu lekarzy, którzy przepisywali jedynie drogie leki. Polecam,

Pani doktor zleca różne badania żeby postawić diagnozę super podejście do pacjenta przedstawia jasno przebieg leczenia super lekarz naprawdę z powołania polecam:-)

Niestety nie polecam wizyt u tej Pani, 3 wizyty i nic nie wiadomo w kółko ta sama gadka, porady jakich udziela nie wnoszą nic do przebiegu leczenia , zaleca głównie preparaty ogólno dostępne bez recepty.

Lekarz który naprawdę jest dobry w swoim fachu to Pani dr.Szczepańska nigdy nie pomyliła się z diagnozą u moich dzieci.Leczy moje dzieci już 8lat.Polecam szczerze !!!

Co tu dużo mówić: świetny lekarz, z dobrym podejściem do pacjenta i ogromną wiedzą.

JEST SWIETNYM PEDIATRĄ ZAWSZE TRAFIA W LEKI MOJEMU SYNKOWI JEDYNY MINUS TO TO ŻE CIĘZKO SIĘ DO NIEJ DOSTAĆ NIE ZAWSZE ODBIERA TELEFON A W DNI WOLNE WCALE NIE ODBIERA JESTEM ZADOWOLONA

Pani Doktor jest osobą ciepłą, serdeczną i godną zaufania.Jestem niezmiernie zadowolona, moja córeczka ją uwielbia,jest bardzo uprzejma, wykwalifikowana i pomocna. Polecam serdecznie tego lekarza!