lekarz Ewa Szczurkowska-Mirecka

Pani Doktor bardzo miła kobieta.Jest kompetentna i wzbudza zaufanie. polecam

Pani Doktor bardzo miła kobieta.Jest kompetentna i wzbudza zaufanie. polecam

Jeśli ktoś szuka niańki, która pogłaczsze po głowie i utuli to zdecydowanie odradzam! Ja szukałam lekarza specjalisty w swoim fachu i znalazłam ... właśnie dr Szczurkowską - i właśnie jako lekarza mogę ją polecić a jestem jej pacjentką od kilku lat. Jak każdy człowiek ma gorsze i lepsze dni, ale zna się na tym co robi i ja nie spotkałam się z tym żeby omijała swoje pacjentki w szpitalu a byłam tam kilkakrotnie.

mam pytanie - ile czeka się na wizytę do Pani Doktor?

mam pytanie - ile czeka się na wizytę do Pani Doktor?

Pani dr Szczurkowska jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie niedostępnej, nie chodzi z uśmiechem od ucha do ucha ale w rzeczywistości jest bardzo troskliwa, można z nią porozmawiać o swoich obawach, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, telefon odbiera o każdej porze dnia i nocy. Do swoich pacjentek w szpitalu zagląda nawet jak nie ma dyżuru. W 32 tyg. ciąży trafiłam do szpitala z przedwczesnymi skurczami, Pani dr nie miała wtedy dyżuru, ale cały czas była w kontakcie telefonicznym z lekarzami, którzy mnie badali. Mam do Niej pełne zaufanie.

Super lekarka pomaga i tłumaczy naprawdę ok

Super lekarka pomaga i tłumaczy naprawdę ok

stanowczo odradzam, byłam publicznie na wizycie u pani doktor i ODRADZA, jej pytania: po co ja tu przyszłam, czego od niej oczekuje i co mi jest? po co przyszłam?- bo byłam chora a po co sie chodzi do lekarza? jakieś głupie pytanie! czogo od niej oczekuje? kolejne beznadziejne pytanie, no czego oczekuje lekarz od pacjenta? no i najlepsze co mi jest, dostała moje wyniki ze szpitala, dostała skierowanie do szpitala i ona sie mnie pyta co mi jest. wszystko opisane, wyniki aktualne? gdybym wiedziała co mi jest i jak sie samemu wyleczyć to bym do niej nie poszła tym czasem takiej choroby samemu nie da sie wyleczyc, stanowczo ODRADZAM,pani dr jest nie miła, nie uprzejma, krzyczy aż na korytarzu słychać, a badanie ginekologiczne trwało może 30 sekund, cała wizyta może 10 min i nie mi nie powiedziała nic nie stwierdziła. wyszłam zdenerwowana i bez porady. zero reakcji ze str pani dr. a przedemna była starsza pani, która weszła na 2 min i wyszła, tylko na nią nakrzyczała ze jak nie wie co jej jest to po co do niej przyszła, jak tak można postąpić ze starszą osobą.

Również odradzam !!!Mam 37 lat i jest to moje pierwsze dziecko. Do Pani doktor chodziłam prywatnie począwszy od pierwszego miesiąca ciązy. Cały czas słyszałam że moja ciąża jest z problemami,a to krwawienia, a to dziecko obkręcone taśmą obwodową. Dwa skierowania do Łodzi Centrum Zdrowia Matki. Pytałam czy nie powinnam mieć cesarskiego cięcia, P.Doktor powiedziała że nie ma takich wskazań. Miałam urodzić 19 sierpnia 2009 r. Trzy dni później pojechałam do szpitala na Czarnów gdzie pracuje P. Doktor i oczywiście zdziwiona ze nie przyszłam jeszcze prywatnie do gabinetu. W szpitalu zrobiła mi szybkie usg i stwierdziła ze jest wszystko w porządku i czekamy jeszcze dwa dni. Jednakże zaczęłam rodzić tego samego dnia wieczorem. Rodziłam 7 godzin poczym dziecko zaczęło mi się dusić, spadało tętno i szybko żeby ratować moje maleństwo miałam ogólną narkozę, następnie cesarskie cięcie. Trzy dni nie widziałam mojego dziecka, bo było podlączone pod kroplówkę , tylko słyszałam jak płakało, a ja leżałam z cewnikiem. Po dwóch dniach kiedy P. Doktor zobaczyła mnie na obchodzie zachowywała si e jakby mnie nie znała, nawet nie popatrzyła się w moją stronę. KOBIETKI OMIJAJCIE TEN GABINET. SZKODA PIENIĘDZY NA NA TAK BEZNADZIEJNEGO LEKARZA !!!!

Bardzo miła i delikatna przy badaniu.Można zadać jej każde pytanie bez krępacji.

Polecam, dawno nie spotkałma tak kompetentnego lekarza.

Polecam, dawno nie spotkałma tak kompetentnego lekarza.

Pani doktor jest świetnym specjalista, doprowadzila moja ciaze do szczesliwego konca, urodzilam pikna corcie:) przykro mi tylko, bo po cieciu juz sie nie interesowala w szpitalu jak so bie daje rade i czy wszystko w porzadku, a przeciez takie zainteresowanie ze strony lekarza dobrze o nim swiadczy. Nie zawsze jest super mila i usmiechnieta ale u mnie i tak ma duuuzego plusa. Jest po prostu "ludzkim" lekarzem.