Ewa Szukała

Dermatolog

Mam takie pytanko, jeśli umówiłam się na wizytę na ul Trwałej 7, to ile ta Pani ode mnie weźmie za wizytę?

BYŁEM U TRZECH DERMATOLOGÓW (stracone cztery lata), a tu na pierwszej wizycie zastosowano leki(po dokładnym obejrzeniu buzi i wysłuchaniu historii mojego wcześniejszego leczenia). Silny trądzik został zlikwidowany(leki przez 7mieś.)efekty były widoczne już po dwóch mieś., teraz trwa usuwanie blizn, ale zapowiada się dobrze. NAPRAWDĘ POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM

NAPRAWDĘ POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM

Bardzo dobra lekarka, z dużą wiedzą medyczną. Znakomicie wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Byłem dwa razy z jednym problemem u Pani doktor i zalecone środki nie pomogły

Byłem dwa razy z jednym problemem u Pani doktor i zalecone środki nie pomogły

Zadko spotyka sie z takim podejsciem. Leczylem sie przez dobrze ponad poltora roku u roznych lekarzy, tutaj pani prowadzila mnie niedlugi czas i stwierdzila (po przewertowaniu kilku speclaistycznych ksiazek) do jakiego lekarza mam sie udac zeby mi pomogl. To byla bardzo trafna i diagnoza i decyzja. Leczenie jeszcze trwa, ale bez tych decyzji , niewiadomo jak by to sie moglo skonczyc. -- Moge polecic z czystym sumieniem, milo i bez zbednych nieuprzejmosci. Polecam.

leczenie wieloletnie i niestety bez efektów

leczenie wieloletnie i niestety bez efektów

CVBNM GBBBBBBBBBBBBBBBBBBHHHHHHJJJJJJJJJJJJJYYYYYYYYYYYYYTTTTTTTTTT

CVBNM GBBBBBBBBBBBBBBBBBBHHHHHHJJJJJJJJJJJJJYYYYYYYYYYYYYTTTTTTTTTT

Do Pani doktro chochę od lat i jestem bardzo zadowolona. Ela

Do Pani doktro chochę od lat i jestem bardzo zadowolona.
Ela

Bardzo dobry lekarz, miła i uprzejma, odpowie na każdą wątpliwość

Bardzo dobry lekarz, miła i uprzejma, odpowie na każdą wątpliwość

pani doktor bardzo dobrze wyprowadza chorego na łuszczycę.o mniejszym lub większym.teraz wybieram się z wizytą na temat wypadania włosów.