dr n. med. Ewa Szutowicz-Zielińska

Onkolog, Pediatra, Radioterapeuta

Nie wiem skad te negatywne opinie.na temat pani.doktor.To wspaniały człowiek i fachowiec zarazem .To miła zawsze uśmiechnięta osoba Wszystko dokladnie wytłumaczyła mi i rozwijała wszystkie wątlpliwosci na temat mojej choroby szczerze polecam pania doktor Pani doktor jest na 6 z plusem Polecam panią doktor z całego serca.

Pani doktor absolutnie nie wzbudza mojego zaufania i z kazda kolejna wizyta traci. Kilkukrotnie prosilam o zlecenie badan kontrolnych na co odpowiadala ze nie ma takiej potrzeby bo radioterapia nie ma wplywu na organizm (smiech na sali). Jestem pod opieka hospicjum domowego vo bardzo ucieszylo p. Szutowucz ktora skwitowala ze wszelkie leki tudsiez leczenie ma byc ordynowane przez lekarzy hospicjum, ona niczego zalecac nie bedzie, czyli nie ma to jak wyreczac sie innymi lekarzami. Absolutnie nie orientuje sie w przebiegu mojwgo leczenia, np nie byla w stanie spojrzec przed wizyta do mojej karty zeby ustalic ile mialam juz naswietlan. Na moja prosbe o zalecenia wzgledem niedroznego portu, powiedziala ze moge ewentualnie umowic sie do chirurgow ktorzy go zakladali ale ona nic z tym robic nie bedzie, bo jej ten port do niczego nie jest potrzebny. Ponadto stwierdzila ze w dziesiejszych czasach portow wcale sie nie przeplukuje i ona jako posiadaczka portu doskonale o tym wie oraz ze pisza o plukaniu portu w karcie wypisowej bo musza. Jak dla mnie totalna porazka i ciesze sie ze ogolnie moje leczenie prowadzi inny lekarz. Najchetniej juz bym od niej jak najdalej uciekla.

Dzisiaj, w początkowej fazie radioterapii, miałam pierwszą konsultację u p. doktor. Przesympatyczna osoba, profesjonalistka, która na każde moje pytanie, odpowiadała rzeczowo, jasno i poświęciła mi odpowiednio dużo czasu. Kompetencja i profesjonalizm !!! Bardzo dziękuję Pani Doktor.

Pełna empatii Pani doktor z profesjonalną wiedzą. To dopiero początek mojej terapii ale póki co wszystko zapowiada się profesjonalnie

podważa opinie innych lekarzy emocjonalnie, bezpodstawnie, bo kogos nie lubi a to jest chore, sama nie potrafi pomóc, a pacjenci umierają i płaczą...

Mój Tata zmaga się z guzem mózgu. Niestety od 4 miesięcy inni lekarze usilnie starają się naprawić błędy tej pani. Niestety pani doktor nie umie postępować inaczej niż tylko wg procedury. Nie ma indywidualnego podejścia do pacjenta, tylko utarta ścieżka bez wysiłku i próby rozwiązania problemu. Szczerze nie polecam, wręcz proponuję każdego innego lekarza.

Nie wiem czy państwo zdajecie sobie sprawę czym jest badanie PET i o ile bardziej pozwala na dokładną diagnostykę początkowych przerzutów lub wznowy pierwotnego guza nowotworowego. Jest wielokrotnie bardziej dokładne niż TK. Badanie jest zalecane w przypadku powstania wątpliwości czy na podstawie innych przesłanek (wzrost wartości markerów nowotworowych we krwi lub niepełnej diagnostyki USG TK) występuje wzrost ryzyka. Mimo prośby o wykonanie PET, pani doktor Ewa Szutowicz odmówiła skierowania na ów badanie kierując się wytycznymi określonymi przez ministerstwo zdrowia. Zmieniam lekarza i państwu też radzę. (Badanie PET wykonam prywatnie - ...

Zmieniam lekarza i państwu też radzę. (Badanie PET wykonam prywatnie - koszt około 5500 PLN)

Wyjątkowo pozbawiona empatii. Traktuje pacjenta "z góry". Działa proceduralnie, co w zaistniałej sytuacji nakazuje dyrektywa ministerstwa, to jest realizowane. Spokojnie mógłby panią doktor zastąpić robot. Odradzam!

Odradzam!

Lekarz bardzo kompetentny, oddany dla pacjentów, życzliwy, czasami nawet walczący z różnymi bzdurnymi przepisami w imię utrzymania lub powrotu zdrowia pacjenta.

Jestem bardzo zadowolony z zastosowanej metody leczenia. Zawdzięczam Pani doktor powrót do zdrowia i do pozytywnego życia.