lekarz Ewa Szyjka-Olszowska

Neurolog

2,6
2,9
2,4

Zdecydowanie nie polecam, w czasie wywiadu nie słucha odpowiedzi, po prostu stawia od tak diagnozę bez żadnej dalszej diagnostyki. U mnie na podstawie przewlekłego bólu głowy zdiagnozowana migrena BEZ ŻADNYCH JEJ TYPOWYCH OBJAWÓW. Na pytanie o dalszą diagnostykę usłyszałam że mogę ja robić we własnym zakresie... Rowniez zdaniem pani doktor nie ma potrzeby przychodzić na kontrolę żeby sprawdzić skutecznosc leczenia... Nie dziękuję, szukam dalej innego lekarza.

Nie dziękuję, szukam dalej innego lekarza.

Nie polecam!!! Tragedia!!! Podejście pani doktor do pacjenta lekceważące. Nie słucha co się do niej mówi. Bardzo niegrzeczna, nie pozwala się wypowiedzieć do końca. Na wizytę mąż czekał cztery miesiące, wyszedł z gabinetu zbulwersowany tym jak został potraktowany. Pani doktor przepisuje środki przeciwbólowe zamiast skierowania na dalszą diagnostykę Lekarz ogólny wystawił skierowanie do pani neurolog z pewnością nie po to by ta przepisywała witaminki, ale po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z pacjentem, który wymaga leczenia, a nie uśmierzania bólu.

Polecam panią doktor, bardzo dobre podejście do pacjenta, byłam u kilku lekarzy wcześniej i nikt nie pomógł dopiero pani doktor się udało, za co bardzo dziękuję. Uważam, że wizyta jest konkretna i leczenie przynosi efekty, faktycznie są długie kolejki ale to już wina braku neurologów przyjmujących na nfz. Jestem zadowolona i uważam że ocena 5/5 jest jak najbardziej wskazana.

Nie wiem czy dobrze diagnozuje chorobę, poniewaz kontynuuje leczenie innego lekarza ,który wypisał lek na migrenę. A Pani doktor je dalej przepisuje a problemem u tego lekarza jest że niepoprawnie wypisuje recepty( brak dawkowania) i niestety nie umie się przyznać do błędu twierdząc, że jest dobrze i mam szukać apteki która zrealizuje receptę. To chyba jakiś żart.

Nie polecam strata czasu. Do wypisania recepty wystarczy lekarz rodzinny. Nie słucha co się do niej mówi. Wszystko wie, przerywa w pół zdania.

ten lekarz to jakiś dramat, nie potrafi zdiagnozować choroby, traktuje pacjenta jak oszusta. Nie polecam

Na pierwszej wizycie Pani doktor skierowała mnie na specjalistyczne badania. Po wykonaniu badań nie można umówić sie na wizytę , tylko teleporada.

Polecam, profesjonalne podejście do pacjenta i oczywiście skuteczne metody leczenia w przeciwieństwie do innych lekarzy

Nie polecam.Podejście do pacjenta lekceważące.Nie słucha co się do niej mówi,wszystko już wie,przerywa wpół zdania.Bezczelna,niegrzeczna,z pretensjami.Na wizytę czekałam cztery miesiące,wyszłam z gabinetu po kilku minutach zszokowana.Chwilę trwało nim doszłam do siebie.

Jedyny lekarz w całej Pszczynie, który myśli o pacjencie, stawia prawidłowe diagnozy, stosuje nie zawodne metody, widać że ciężko pracuje, lekarz z powołania, bardzo pomogła mi wyjść z ciężkiej choroby gdzie inni lekarze byli bezradni. Polecam wszystkim!