lekarz Ewa Szymańska

Najlepszy lekarz jakiego znam. Chodzę do pani Doktor już kilkanaście lat. Swego czasu uratowała mi życie, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Mam do niej pełne zaufanie - dodatkowo ciepły, dobry i wrażliwy człowiek. Kochana Pani Ewo - oby tak dalej!

Bardzo polecam.Chodzę do Pani doktor od dobrych kilku lat, prowadziła moją ciąże z bardzo wielką dokładnościa. Dbała o mnie i dziecko za co bardzo jej dziekuje.Fantastyczna i cierpliwa, i co najważniejsza ludzka ginekolożka ! POLECAM!

zdecydowanie nie polecam !!!!! przez ta kobiete mojej cioci i jej dzidziusia juz z nami nie ma

Przemiła i bardzo uważna Pani Doktor.Korzystam z jej usług już kilka lat. Ostatnio prowadziła moja ciąże i na pewno będzie prowadzić kolejną:) Zdecydowanie polecam !!!

Zdecydowanie polecam !!!

Serdecznie polecam panią doktor.. Konkretna, kompetentna a do tego niesamowicie ludzka. Korzystam z jej usług od dawna, nigdy nie zawiodła. Piszę tutaj z doświadczenia na chorobie.. Często jest wszystko ok i trudno ocenić kompetencje. Ja zostałam przez panią doktor wyleczona.

super lekarz!zdecydowanie polecam.minus za panią która siedzi w recepcji (ta starsza)!niezbyt miła

Po wcześniejszych wizytach u 5 innych ginekologów, wreszcie trafiłam na prawdziwego z powołania. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie a przy tym jest sama osobą wrażliwą i taktowną, okazuje szacunek pacjentce. Słucha (co niestety jest cechą rzadką)i ma niesamowitą cierpliwość w odpowiedziach na zadawane pytania. To powoduje szybkie zdobycie zaufania pacjenta. Polecam!!!

znakomita lekarka! Zawsze ma czas na wyjaśnienie mi wszystkiego, rzetelnie bada, łącznie z badaniem piersi. Bardzo polecam

Bardzo polecam

super uprzejma lekarka bardzo jestem zadowolona jako pacjentka.wychodząc z gabinetu wszystko mam wyjasnione i wiem o co chodzi.

Bardzo dobry Ginekolog!!!!!!!!!Tyle ile pacjent potrzebuje czasu na wizitę , tyle Pani Doktor poświęci, wytlumaczy, pocieszy i fachowo podchodzi do pacjenta a wielkim sercem