dr Ewa Talik

Neurolog

Pani doktór jest bardzo kompetentna, dokładna i oddana pacjentom, super diagnosta, profesjonalistka . Godna polecenia w schorzeniach neurologicznych jak i w leczeniu bólu.

Jestem pacjentką od kilku lat dr Ewy Talik,która pomogła mi w wielu moich problemach zdrowotnych.To profesjonalizm w największym słowie tego znaczenia. Konkretna,rzeczowa,przyjazna, skuteczna,cierpliwa i otwarta na ludzkie problemy wykraczające ponad specjalizację. Lekarka godna polecenia.

Świetny lekarz! Jest na bieżąco, zawsze ma świeże informacje o dostępnych lekach i ich zamiennikach oraz o poziomie refundacji (który zmienia się często). Podchodzi do pacjentów indywidualnie - albo ich pamięta, albo przed każdą wizytą studiuje kartotekę. Efekt jest taki, że przy każdej wizycie orientuje się w jakim stadium znajduje się choroba pacjenta. Podczas wizyty tłumaczy sposób leczenia i poświęca pacjentowi naprawdę bardzo dużo czasu. Nie ma tu mowy o taśmowym "odhaczaniu" kolejnych petentów!

Pani dr uratowała mi życie, gdyby nie ona dzisiaj w najlepszym wypadku byłabym osobą niepełnosprawną, ale dzięki jej leczeniu całkowicie powróciłam do zdrowia.Jestem po zapaleniu opon mózgowych i mózgu.Polecam w 100%

Zgadzam się w pełni z wcześniejszą opinią

Zgadzam się w pełni z wcześniejszą opinią

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gliwice"?

Plebańska 20
ulica Drzymały 12/1