lek. med. Ewa Taraszka-Kryczka

Internista, Wizyty domowe, Kardiolog

najlepszy lekarz u jakiego byłam, kompleksowe podejście do pacjenta, super tłumaczy, rozmawia z pacjentem, poświęca dużo czasu na diagnozę

jeden z nielicznych fachowców w tarnowie i prawdziwy lekarz z powołania szkoda ze takich jak Pani Ewa jest bardzo niewielu. Nie polecam bo sam chodze tylko do niej wiec co sobie bede naganiał ludzi do kolejki

Najlepszy lekarz w powiecie. Kompleksowe podejście,dokładnie słucha,kieruję na odpowiednie badania. Zawsze przyjmie pomimo dużych kolejek. Człowiek stworzony by być lekarzem. Gorąco polecam

Lepszego specjalisty nie spotkałam.Miła,wyrozumiała,zawsze dokładna i dociekliwa. W jasny sposób potrafi wszystko wyjaśnić pacjentowi i dobrać odpowiednie badania i leki. Gorąco polecam i dziękuję za dotychczasową opiekę.

Cudowna ciepła osoba..lekarz z dużą wiedzą..przy tym miła grzeczna i cierpliwa..jeden minus - olbrzymie kolejki do pani doktor w przychodni Centermed..ale to świadczy o tym, że jest najlepszym tam lekarzem..każdemu pacjentowi panią doktor polecam...nawet po wielogodzinnym czekaniu ( jeśli się nie jest zarejestrowanym)...ludzki lekarz i przyjmujący do ostatniego pacjenta..żal, że tak mało w dzisiejszych czasach o tak oddanego lekarza...

Wciąż poszukujesz "Internista Tarnów"?

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
33-200 Dąbrowa Tarnowska
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
33-170 Tuchów
33-210 Olesno
NZOZ " ReMed"
583F
32-825 Borzęcin
Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A

ulica Goldhammera 12/7

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
33-170 Tuchów
ulica Słoneczna 32