dr n. med. Ewa Tomczak

1,7
1,8
1,6
1,6

Po przeczytaniu negatywnych opinii o lekarce chcialem zrezygnowac z wizyty. Wolalem jednak nie sugerowac sie, zbadac sie i sytuacje, bylem milo zaskoczony badaniem i podejsciem lekarki. Polecam.

Tragedia. Nieprzyjemna, niekompetentna kobieta. Nie polecam. Pacjenta traktuje jak śmie...cia a pieniądze bierze przyjmując prywatnie i jest bezczelna.

Jest arogancką, wulgarna osoba, omijać szerokim łukiem, broń boże trafić do niej prywatnie jak i w szpitalu, w Mińsku Mazowieckmm całkowity brak kompetencji, empatii, jak również szacunku do pacjenta. W tym wypadku 4-letniej dziewczynki, którą nazwała "rozpieszczonymi bachorem" dlatego że dziecko było wystraszone, przemęczone ponieważ wymiotowała, i robiła pod siebie kupę od 5 dni. Taki typ człowieka nie powinien pracować z ludźmi! Napisze skargę gdzie tylko się da! I proszę was ludzie żebyście robili to samo ! Nie pozdrawiam

Najwazniejsze dla pani doktor było to że nie miałem maseczki na nosie tak na nosie usta miałem zasłonięte masakra jakaś ....nie miła i potraktowala mnie jak 13-latka (mam 41 lat) jak by była facetem to mogloby być różnie NIE POLECAM!!!!

Pani Tomczak .bezczelna Arogancka pani radiolog .... Wczoraj wchodząc na badanie bez maseczki (mam pozwolenie na nie noszenie z powodów zdrowotnych )zostałam potraktowana strasznie ...... Na tłumaczenia że się dusze w maseczce że jestem po reanimacji i zawałach odparła że to mnie nie usprawiedliwia i muszę i koniec ...a poza tym jestem u niej w gabinecie i mam robić to co ona mi każe .... A jak mi coś nie pasuje to mogę się leczyć w innych ośrodkach ..... Nie polecam ....

Pani Tomczak
.bezczelna
Arogancka pani radiolog ....
A jak mi coś nie pasuje to mogę się leczyć w innych ośrodkach .....
Nie polecam ....

Pani doktor bardzo niepunktualna, telefony ignoruje, spóźnia się już 40 minut i nadal jej nie widać.

Zdecydowanie odradzam miałam kontakt z tą lekarz 3 razy za każdym razem badanie 2 minuty, bardzo nieprzyjemna wręcz wulgarna. Prostackie zachowanie i całkowity brak kultury. Odradzam

Tragedia. Dr pracuje też w szpitalu gdzie na zlosc rodzicom nie wpuszcza ich do gabinetu z malutkimi dziećmi . Dzieci płaczą naraża je na taki stres na 2 min badania .Jeśli bym wiedziała że badanie będzie tak niekompetentne odrazu by odmówiła . Najśmieszniejszym faktem jest to że niby przez covid ale niech nikt nie da się nabrac to tylko niekompetencja lekarza i niechęć do ludzi oraz jej złość bo dr wpuszcza ludzi z ulicy robi im badanie a stestowanej matki z dzieckiem się" boji "

Podejście do pacjenta i jakość badania na poziomie zerowym. Byłam z 2,5 letnią córką która od kilku dni skarżyła się na bóle brzucha. Pomimo tego że była bardzo nie dokladna, badanie robio e w ekspresowym tempie Nie wykryła u dziecka poważnego schorzenia, zainkasowała 100 zł za 5 min niechlujnego badania na odwal się. Dziecko dzień po wylądowało na SORze w Warszawie. Tam badanie trwało ok 20 min. Można? Można... Ale po co, jak za 5 min zgarnia się 100 zł. W żadnym wypadku nie polecam tej osoby. Brak profesjonalizmu i ...

W żadnym wypadku nie polecam tej osoby. Brak profesjonalizmu i nieumiejętność badania!

Okropna lekarka. Bardzo niemila, wyniosla i wredna. Badanie trwalo moze ze 2 min. Nie polecam nikomu. Nigdy nie spotkalam sie z takim traktowaniem. Bylam z 2-miesiecznym dzieckiem. Ton glosu jakby byla wladca swiada a pacjentow traktuje jak smieci. Nigdy wiecej.