dr n. med. Ewa Urbanek-Jóźwikdr n. med. Ewa Urbanek-Jóźwik - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10

dr n. med. Ewa Urbanek-Jóźwik

Alergolog

Dr n. med. Ewa Urbanek-Jóźwik, specjalista w zakresie pediatrii, alergologii oraz chorób płuc, absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Uzyskała tytuł Doktora Nauk Medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej „Ocena wydolności wysiłkowej dzieci chorych na astmę oskrzelową”. Doktor przyjmuje także dzieci od 3 r. ż. w przychodniach CMP na Ursynowie oraz w Piasecznie.

Wykonywane badania:
- Testy alergologiczne skórne
- testy płatkowe

Byliśmy na wizycie u Pani doktor w przychodni MediPark. Świetny alergolog i przemiła osoba! Pani doktor bardzo dokładnie zbadała mojego synka, o wszystko bardzo szczegółowo dopytywała, zaleciła leczenie, które już po krótkim czasie dało pozytywny efekt :) Polecam!!

Bylam z synkiem 3,5 latnim ktory choruje na astme wczesnodziecieca. Pani doktor wytlumaczyla na czym polega jego choroba, dokladnie zbadala. Zrobila testy alergiczne, jestem zadowolona z podejscia Pani doktor.

właśnie skończyłem 3 letnie odczulanie u Pani Doktor. jestem bardzo zadowolony - przechodziłem za nią kiedy zmieniała przychodnie. Zawsze otrzymywałem konkretne odpowiedzi na moje pytania i mam efekty. Cenię też sobie elastyczne podejście do terminów wizyt i bezpośredni kontakt telefoniczny z Panią Ewą. Polecam!

Jestem pacjentem pani doktor z Enelmedu. Pomogła uporac mi się z paskudnymi alergiami. Kkompetentna, rzeczowa, ujęła mnie podejściem do problemu, szczegółowym wywiadem i wysoką kulturą osobistą.

bardzo uprzejma, grzeczna i kulturalna Pani doktor, umiejętnośc rozmowy z małym pacjentem. Przy pierwszej wizycie dokłady wywiad i zawsze porządek w prowadzonej karcie. POLECAM!!

Wciąż poszukujesz "Alergolog Warszawa"?

Czołowa 40 S

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
al. Wojska Polskiego 16