lek. dent. Ewa Warszawska

Nie polecam. Pani jest bardzo miła, ale nie dezynfekuje rękawiczek. W miejscach gdzie mnie dotykała zostawiła bolesne bąble. Wiem, że nie jestem jedyną osobą która tak miała po wizycie u niej

Korzystałam z usług tej pani wiele razy. Jest super lekarzem, ale musiałam zrezygnować głównie z powodu jej braku szacunku do swoich pacjentów. Za każdym razem mimo ustalonej wcześniej godziny wizyty musiałam spędzić przynajmniej 1,5 h (bywało że 3h!!!) w poczekalni, wraz z innymi zniecierpliwionymi pacjentami. Pani nawet nie przeprasza za takie wielkie obsuwy czasowe... Dla niej to normalne. A szkoda.

nie polecam tego lekarza ponieważ niby robi dobre wrażenie ale po wyleczeniu u niej zębów (straciłam majątek bo jest naprawdę droga) to wszystkie był do poprawki a 2 do usunięcia. nie polecam!!!!

Bardzo dobry stomatolog. Rzetelnie podchodzi do każdego problemu.Po wyleczeniu zębów od wielu lat nie mam żadnych problemów. Szczerze polecam. Może nie jest tanio, ale kto by oszczędzał na zdrowiu:)