lekarz Ewa Wasylkowska

Mój syn 3 miesięczny maluch do pani doktor trafił że specyficznym szmerem z okolicy płuc ....pani doktor zleciła inhalacje oraz że jak za 2dni!!! Nie przejdzie to dała skierowanie do szpitala...Dziś rano syn był u innego lekarza który natychmiast skierował nas do szpitala z podejrzeniem zapalenia płuc!! Przypadek raczej nie!!!NIE POLECAM TEJ LEKARKI !!!!

Nierzetelny lekarz, nieetyczny. Wpaja w rodzicu niepokój, że z dzieckiem jest coś nie tak, bo "taka mała". Na szczęście, byłam prowadzona w ciąży przez dobrego lekarza, rodziłam w miejskim szpitalu w Gliwicach, dziecko leczył bardzo dobry pediatra i nikt tak nie powiedział. Pani doktor!, proszę uaktualnić swoją wiedzę. Zapewne na studiach, ok. 40 lat temu uczono może, że dziecko powinno ważyć przy urodzeniu 3,5kg (kwiatek z wypowiedzi innego "lekarza"), jednka czasy się zmieniły i każde dziecko ma prawo się różnić między sobą, nie jest z metra cięte. Niektóre mamy nie opychają się "Materną "(suplement witaminowy) i w dziecko nie wtłaczają słodyczy, to potem dziecko nie jest otyłe. Kiedyś owszem cieszono się, że dziecko otyłe to dziecko zdrowe, teraz chyba jest plaga otyłości i pani doktor powinna się cieszyć, że moje dziecko nie wygląda jak mały pulpet. Dla kontrastu tak, moja córka wygląda na małą. Ale to nie ona źle waży, tylko te dzieci, które są dla pani doktor wzorem. Niepotrzebne nerwy rodzica. A miałam panią doktor za dobrego lekarza, bo wypytuje się pani dużo, ale widać tylko potem by niepotrzebnie dumać i wymyślać choroby. Też nie można widać przeginać w drugą stronę. Odradzam!

Polecam,mam wyłącznie dobre doświadczenia.

Polecam,mam wyłącznie dobre doświadczenia.

Najlepsza lekarka jaką znam!!! super podejście do dzieci, profesjonalna, kompetentna i uśmiechnięta osoba. Polecam wszystkim rodzicom. Zawsze podaje pomocną dłoń, wieczorne telefony ją nie zrażają :)

Najlepsza Pani doktor jaką znam :)) Mam 18 lat, za niedługo kończę 19 i mam zamiar chodzić do tej Pani doktor najdłużej jak to tylko możliwe! Miła, zawsze wszystko tłumaczy, z humorem, wrażliwa. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek jednocześnie! polecam każdemu, taka Pani doktor to prawdziwy skarp, i "przyjaciel" rodziny :))

Polecam. Super podejście do pacjenta i rodziców. Dyskutuje proponowane leczenie. Jest miła, ale jeśli nie jest przekonana do racji rodziców to starannie tłumaczy i przekonuje do swojego punktu widzenia. Skutecznie diagnozuje i leczy.

nie polecam , podejście do pacjenta uzależnione od humoru w danym dniu

nie polecam , podejście do pacjenta uzależnione od humoru w danym dniu

Najlepsza pani doktor! Uprzejma, uśmiechnięta i zawsze stawia dobrą diagnozę. Bardzo ją lubię. :)

Najlepszy pediatra jaką znam!!! super podejście do dzieci, profesjonalna, kompetentna i uśmiechnięta osoba. Polecam wszystkim rodzicom aby do niej prowadzili swoje chore pociechy.