lekarz Ewa Węglarz

Alergolog

2,9

Niestety muszę potwierdzić negatywne opinie na temat lekarki wcześniej zamieszczone przez innych pacjentów. Lekarka zapisuje tylko recepty, nie tłumaczy, informacje trzeba z niej wyciągać. Przy czym jak ją o cokolwiek zapytasz, to zachowuje się jakby była obrażona i broń boże pacjent nie może mieć racji, bo racje ma ZAWSZE ona. Nie polecam.

Bardzo mila pani doktor. Dokladnie odpowiedziala na wszystkie nasze pytania i wyjasnila watpliwosci. Bylam z 3,5 latkiem, mila i spokojna z dobrym podejsciem do dziecka. Polecam.

Kompetentna, uprzejma z bardzo duźym doświadczeniem. Bardzo dobre wyniki leczenia.Znakomity Lekarz-polecam wszystkim.

Zdecydowanie nie polecam. Mimo braku rezultatów przyjetego sposobu lecznie nie proponuje innych rozwiazań. Ponadto brak komunikacji z pacjentem. Zdawkowe informacje i płytkie wejście w indywidualny przypadek pacjenta. Przy próbie zadawania pytań sprawia wrażenie obrażonej!

Bardzo kompetentna i miła - polecam wszystkim.

Bardzo kompetentna i miła - polecam wszystkim.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Przy pierwszej mojej wizycie nie do końca słuchała tego co mówie, mądrząc się swoja wiedzą i słownictwem lekarskim kazała powtórzyć mi dokładnie to samo, żałuje że nie posłuchałam swojego sumienia i że nie zrezygnowałam od razu. Straciłam pół roku na badania wykonywane latem, gdzie każdy inny lekarz tłumaczył mi że testów na allergie nie robi się w okresie pylenia i występowania największej ilości alergenów w powietrzu. Testy pokazały znikomą alergie, gdzie po wizycie u innego lekarza okazało się ze mam astmę oskrzelowa. Pani doktor nie słuchała mnie, jak mówiłam że duszę się prawie codziennie w nocy. Ze nie mogę spać, mam katar, nie mogę oddychać i wiecznie kaszle. Twierdziła że ona nic takiego nie słyszy w moich płucach i osłuchowo jest ok. To na wizycie u lekarza pierwszego kontaktu, pani doktor osłuchując mnie stwierdziła że powinnam zgłosić się do allergologa bo słyszy że coś jest nie tak. Bardzo bardzo nie miła, sprawiała wrażenie jak bym jej przeszkadzała. Nic nie tłumaczyła. Czułam się conajmniej jak debil wmawiający sobie chorobę.

Nie wiem jak z wizytami prywatnymi, ponieważ ja chodzę do publicznej poradni, ale wizyta pozostawia sobie wiele do życzenia. Pani nieuprzejma, obrażona na cały świat, komentuje każdy hałas na zewnątrz, ciągle kąśliwe uwagi. W ogóle nie tłumaczy co i jak. Ogólnie to chyba pacjent jej przeszkadza. Zapewne prywatnie jest super miła. Zrobiła mi testy i chodzę na odczulanie, zobaczymy co to da.

Nie wiem dlaczego taki lekarz leczy prywatnie i to w Medicoverze. Pani jest totalnie nieuprzejma, pracuje od niechcenia, traktując pacjenta jak intruza jej wolnego czasu. Niestety jestem bardzo rozczarowany poziomem usług (bo w przypadku prywatnej kliniki, chyba tak to można nazywać) tej Pani. Szkoda tylko, że w Gdyni jest tylko jeden alergolog i wyboru niestety nie ma.

Zdecydowanie polecam. Leczę się u Pani Doktor wraz z moją córką. Efekty leczenia doskonałe. Wcześniej byłyśmy u kilku alergologów w Trójmieście. Pani Doktor Węglarz jest zdecydowanie najlepsza. Bardzo kompetentna, doskonały lekarz. Moi znajomi twierdzą , że Pani Doktor Węglarz jest najlepszym alergologiem w trójmieście - potwierdzam.

Syn leczy się u p.dr od 18 lat, gdyby nie Jej fachowa pomoc i wiedza to pewnie juz dzis byłby astmatykiem, bo nikt nie wiedział, co mu jest i ciągle zapisywali antybiotyki.W razie innych infekcji umie dostosować leki pod kątem alergii, i wyprowadziła syna z wielu chorób początkowo leczonych u rejonowegoi laryngologa, króry nie umiał sobie poradzić tak że po 2-3 tyg i tak wracaliśmy do p.dr(bo nie zawsze można się było do niej dostać).wizyty państwowe, nieraz prywatne, testy i odczulanie od 4 lat.B.POLECAM.