Ewa Wielosz

Reumatolog

Niezwykle sympatyczna i kontaktowa osoba, z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm, doświadczenie i kompetencja w swojej specjalizacji na najwyższym poziomie. Potwierdzam , lekarz przez duże ,,L''.

Pierwszy raz miałam okazję skorzystać z porady pani doktor. Profesjonalizm połączony z życzliwością i empatią .Cierpliwie wyjaśniła kwestie dotyczące wyników badań i sposobu leczenia. Odpowiedziała na wszystkie pytania. Z własnej inicjatywy przygotowała informacje dla lekarza rodzinnego. Lekarz przez duże "L". Bardzo dziękuję i polecam pania doktor.

Niesamowite podejście do pacjenta. Wychodząc z gabinetu wiedziałem wszystko o swojej chorobie i uśmiechałem się sam do siebie, bo już dawno nie miałem styczności z tak kompetentną, rzeczową ale jednocześnie ciepłą i pomocną osobą. Gorąco polecam wszystkim osobom mającym problemy ze stawami.

porada jakiej naprawde oczekiwałam, spokojnie i cierpliwie pani doktor odpowiedziała na wszystekie moje zapaytania. Super

Bardzo polecam tę Panią doktor. Jest niesamowita. Tylu lekarzy mnie zbywało, odsyłało a ona pierwsza po latach poszukiwań postawiła diagnozę i wdrożyła leczenie. Byłam w szoku, że lekarz tak dokładnie wszystko tłumaczy i tak otwarcie mówi o badaniach i leczeniu. Posiada ogromną wiedzę w dziedzinie reumatologii. W gabinecie spędziłam niemal godzinę, sprawdziła wszystkie stawy, ruchomość, obrzęki no dosłownie wszystko. Pełny wywiad, profesjonalne i co najważniejsze LUDZKIE podejście. Z powołania... Oby więcej było takich lekarzy.