lekarz Ewa Wierzchowska

Reumatolog, Internista

Jest Pani człowiekiem z ogromną wiedzą lekarską a przy tym życzliwą ciepłą osobą.Jedno tylko słowo przychodzi mi do głowy DZIĘKUJĘ!!!

Beznadziejny lekarz Stosuje praktykę, że nie bedzie przyjmowała pacjentów nie mieszkających przy przychodni. NFZ narzuca brak rejonizacji. Aż strach pomyśleć czy będzie przyjmowała ludzi chorych? Czy tylko zdrowych? Nie polecam powyższej lekarki i zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani.

Bardzo dobry lekarz. Od lat do niej chodzę i jakąkolwiek miałam chorobę,p.dr zawsze mnie wyleczyła. Lekarka w 100% godna zaufania. Polecam.

mocno przereklamowany doktor. czy na pewno te opinie pochodza od nas, pacjentów? Ja z usług tej pani rezygnuje. bez komentarza...

Jestem pielęgniarzem i podejście pani Ewy Wierzchowskiej mile mnie zaskoczyło w przeciwieństwie do tego co spotykam w pracy na codzień. Dodatkowo profesjonalizm i prawdopodobnie zdiagnozowała chorobę mojej żony. Dziękujepani doktor. Krystian mąż pacjentki

wspaniala Pani doktor ciesze sie ze do niej trafilam z corka, zaluj tylko ze tak pozno, polecam z czystym sumieniem, malo jest takich lekarzy, natomiast nie polecam lekarzy ze szpitale reumatologicznego w Sopocie, konowaly i nie polecam lekazr reumatolog z przychodni na ul. kolobrzeskiej w gd. przymorze

Lekarz przereklamowany. PRzy pani Iwonie nie ma żadnego porównania.

Lekarz przereklamowany. PRzy pani Iwonie nie ma żadnego porównania.

Super lekarz, super specjalista, super człowiek. Bardzo polecam.

Super lekarz, super specjalista, super człowiek. Bardzo polecam.

Ja mogę powiedzieć DZIĘKUJĘ z czystym sumieniem. Naprawdę P.Doktor "wyciągnęła" mnie z ogromnych tarapatów zdrowotnych. I co może mniej istotne ale dla mnie ważne, zawsze wita pacjenta jak miłego gościa. Miałam w niej ogromne wsparcie psychiczne również w trakcie choroby mojej mamy, która nie "należała" do p. Doktor. Niestety mama już odeszła za to wsparcie zostało.Darzę dr Wierzchowską ogromnym szacunkiem i zaufaniem za profesjonalizm i serce, którym obdarza pacjentów.

Pani dr Wierzchowska owszem wzbudza zaufnie i jest uprzejma, ale niestety kiedy próbuje sie drążyc temat medyczny gubi się. Co więcej zazwyczaj zleca tylko te badania które albo polecił inny lekarz, albo które pacjent sam usilnie sugeruje. Nie ma wizji co do sposobu leczenia pacjenta gdy w gre wchodzi coś więcej niz zwykłe przeziebienie.