lekarz Ewa Wilkans

Świetny pediatra, dobry lekarz, wspaniały człowiek. Zawsze byłem w pełni doinformowany o tym co dolega, co może się wydarzyć, co robić a czego unikać. Bardzo angażuje się w problem na każdej wizycie i nie rzadko uruchamia swoje znajomości w celu uściślenia i potwierdzenia swojej diagnozy. Szkoda, że odeszła z CitoMed-u.

Polecam! Kompetentna osoba, która nie skąpi dziecku badań i bez potrzeby nie zapisuje antybiotyków. Poświęca też pacjentowi odpowiednią ilość czasu.

Należę a właściwie moje dzieci do pani Wilkand od kilku lat, nigdy nie doświadczyłam tego co czytam.Zawsze miła,porozmawia,poradzi co można jeszcze moja corka ma problem z uchem , syn mial z kaszlem i wszystko jest juz ok.Przemila drobna,sympatyczna kobietka.

Zgadzam sie z opiniami, ze Pani Doktor jest nieprzyjemna, arogancka i ma bardzo duze mniemanie o sobie. Przepisałam syna do Pani Wilkans z wielkimi nadziejami i strasznie sie rozczarowałam 2,5 miesiaca nie rozpoznała ksztusca, po 3 m-cach kszlu zrobiłam badanie na własną rękę prywatnie i okazało sie ze dzicko jest chore mimo opini Pani Doktor, ze na pewno nie. Na drugiej wizycie usłyszałam ze ma wielu pacjentow i nie musi leczyć jeszcze mojego dziecka bardzo nieprzyjemny lekarz bez podejscia do dziecka i zatroskanego rodzica. Zdecydowanie nie polecam. Pozdrawiam

zdecydowanie nie polecam tego lekarz.Traktowanie pacjenta przedmiotowo zwlaszcza malego dziecka.Zamiast pomocy mozna sie jedynie popsuc.PAni doktor ma o sobie duze miemanie,natomiast jej wiedza jest na poziomie laika,ktory sam moze poczytac sobie ksiazki lekarskie.zdecydowanie nie polecam

Tragedia.. Mam wrzenie, ze wszytkie lekarki z dziedziny pediatrii w tej przychodni maja za duze mniemanie o sobie. A przeciez tu chodzi o pacjenta a nie o Nie same w roli glownej. Niesympatyczna, wyniosła, nie potrafila postawić diagnozy, ze dziecko ma zapalenie oskrzeli. Moze i nie mialo na poczatku, ale leczenie nie prznioslo efektow. Jak nie ma gorączki to przecież nie choroba, a katarek i kaszelek co tam.. katarek od kurzu kaszelek od katarku itd.. ponad to leczyla nas 3 tyg lekanmi ktore nie pomogly.

Pani Doktor niestety nie potrafiła poradzić sobie z wielotygodniowym katarem mojego synka- katar to przecież nie choroba, jak mówi Pani Ewa- który przerodził się prawie w zapalenie oskrzeli... Ogólnie zazwyczaj jest niezadowolona, że się zgłasza do niej Pacjent z jakimiś "błahymi" problemami... Pediatrą trudno nazwać lekarza, który nie ma delikatnie mówiąc podejścia do dziecka. Zawsze za to skrytykuje i "sprowadzi do parteru" Rodzica, który po jednej już wizycie będzie się bał zapytać Panią doktor o cokolwiek, żeby nie zostać "wyśmiany"... Taktyka jest taka; najlepiej nie przychodzić do Przychodni i radzić sobie samemu, bo w końcu jak mówi Pani Doktor; "musicie się wreszcie nauczyć..." że to i tamto... Dodam, że nie mamy wykształcenia medycznego, ani doświadczenia w leczeniu dzieci, dlatego chcieliśmy korzystać z Przychodni CITOMED i ich DUMY; Pani Dr. Wilkans... ale po kilku spotkanich, po których wychodziliśmy "jak nie pyszni" już dziękujemy... Pozdrawiam!

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista i rewelacyjny diagnosta. Jak córka chorowała specjalnie wcześniej przychodziła do pracy, aby ją zbadać. Poświęcała swój czas, dużo miała cierpliwości i bardzo fajne podejście do dziecka. Polecam tego pediatrę w 100 %

Bardzo sympatyczna. Świetne podejście do dzieci. Leczy 3 moich pociech. Świetny diagnosta. Polecam!